Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Targi Instalacje 25 – 27 kwietnia 2022. Serdecznie zapraszamy do Klubu Instalatora!

« wróć

Miło nam zaprosić Państwa już za niecały miesiąc na Targi Instalacje do Poznania. Po długiej przerwie znów spotkamy się w Klubie Instalatora aby zaprezentować nowości produktowe i świetnie się bawić podczas jednego z najgorętszych wydarzeń w branży. 

 

Przyjedź na targi z Hurtowniami Partnerskimi Grupy SBS!

Już teraz możecie Państwo zgłaszać się do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Autokarowej. Jej celem jest umożliwienie naszym Klientom przyjazdu na targi. Akcję organizujemy wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Aby wziąć udział w akcji, należy zgłosić się telefonicznie lub osobiście w najbliższej Hurtowni Grupy SBS. Pełną listę hurtowni znajdziecie Państwo pod adresem: www.grupa-sbs.pl/hurtownie. Udział w Akcji Autokarowej jest bezpłatny. Dodatkowo wybierając przyjazd z Grupą SBS gwarantujesz sobie świetną zabawę, fachowe konsultacje, atrakcyjne nagrody oraz poczęstunek w Karczmie Instalatora. 

 

Czterech wspaniałych Klubu Instalatora

Jednym z głównych założeń Klubu Instalatora są merytoryczne rozmowy z najważniejszymi producentami w branży. Dlatego też tym razem w Klubie Instalatora nasi goście będą mogli liczyć na spotkanie z inżynierami czterech liczących się na rynku marek, jakimi są: Grundfos, KAN, LG oraz Vaillant.

 

Rozrywka na najwyższym poziomie

Ważnym miejscem na mapie Klubu Instalatora będzie scena, na której nie tylko zaprezentowane zostaną nowości produktowe wystawców Klubu Instalatora. Nie zabraknie także oprawy artystycznej w postaci pięknych i niezwykle uzdolnionych artystek.  Kim są? Tę wiedzę posiądą Ci, którzy nas odwiedzą. Będzie się działo! Ponadto, jak zawsze nie zabraknie wartościowych nagród! Nasi goście będą mieli podwójną szansę na to, biorąc udział w konkursie na najciekawsze hasło promujące Klub Instalatora, jak również podczas Gry Targowej.

 

Dlaczego warto przyjechać z Grupą SBS podczas Akcji Autokarowej?

 

  • bezpłatny przyjazd
  • spotkanie z najważniejszymi producentami w branży
  • konkursy i nagrody dla gości
  • poczęstunek
  • wysokiej jakości rozrywka

 

Jak się zgłosić do Akcji Autokarowej? Znajdź najbliższą Hurtownię Grupy SBS i zapisz się. Czekamy na Ciebie! 

PARTNERZY KLUBU INSTALATORA 2022
Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj