Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Teraz szkolimy przez cały rok

« wróć

Od września w Grupie SBS ruszamy z rozszerzeniem naszego tradycyjnego cyklu szkoleniowego Akademii Efektywnej Sprzedaży! Do niedawna projekt realizowaliśmy wyłączenie w kilku miejscach w całej Polsce raz w roku na przełomie lutego i marca. Teraz szkolenia są dostępne cały rok.

 

W jednym miejscu setki pracowników Hurtowni Partnerskich w całej Polsce będą mogły się przeszkolić z podstawowych technik sprzedaży i produktów będących w ofercie Marek Domowych Grupy SBS oraz Produktów na wyłączność. Do tego dochodzi możliwość zdalnej rekrutacji, możliwość przeszkolenia nowego pracownika, a także wprowadzenie kursów od producentów którzy będą zainteresowani wprowadzenie w tajniki swoich produktów.

 

Do projektu przygotowywaliśmy się od dawna. To wdrożenie jest kolejnym kamieniem milowych w rozwoju oferty szkoleniowej. W wielu rozmów i obserwacji oraz ankiet przeprowadzonych podczas kursów w terenie wiemy, że pracownicy Hurtowni Partnerskich to osoby, które chcą być coraz lepszymi handlowcami, na bieżąco rozwijają swoją wiedzę. Teraz będą mogły zrobić to w momencie, kiedy to dla nich najbardziej komfortowe. Przy wykorzystaniu bardzo dobrze opracowanego narzędzia.

 

W przypadku pytań dotyczących platformy szkoleniowej Grupy SBS prosimy o kontakt z Działem Marketingu Grupy SBS.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj