Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Udany debiut nowych grzejników płytowych KELLER Compact

« wróć

Pod koniec roku 2019 Grupa SBS wprowadziła do Marki Domowej nowe grzejniki płytowe: KELLER Compact i KELLER Compact Ventil. Decyzja o poszerzeniu oferty w tej grupie produktów była odpowiedzią na rosnące wymagania rynku zarówno w zakresie niezawodności jak i poziomu wykończenia. 

 

16 czerwca do Hurtowni Hydraulik w Tucholi dotarła trzecia już dostawa grzejników. To dość istotna informacja, zważywszy na trudności wynikające z kryzysu w transporcie międzynarodowym, spowodowanego epidemią. 

fot. Hurtownia Hydraulik

Dlaczego KELLER Compact?

Według oceny właściciela Hurtowni Hydraulik - Kazimierza Konata, zainteresowanie tym produktem wymagających klientów, jakimi są instalatorzy systemów grzewczych był możliwy dzięki bardzo dobrej jakości grzejników. Za podstawowe zalety uznał: ciężar (grzejniki wykonane są blachy odpowiedniej grubości), gwarantowaną wydajność cieplną, jak również doskonałej jakości lakier i zabezpieczenie antykorozyjne fosforanem cynku (wg technologii AKZO NOBEL). Ponadto grzejniki te wytwarzane są w jednym z zakładów produkcyjnych grupy Vaillant, co także dowodzi ich jakości. W transporcie grzejniki są chronione jednostkowymi opakowaniami  kartonowymi co czyni je jednymi z lepiej zabezpieczonych urządzeń tego typu na rynku.

 

Kolejne dostawy już w drodze ! 

Informacje na temat produktu dostępne są TUTAJ

lub u  Menedżera Produktu Tomasza Tomassy:

t.tomassy@grupa-sbs.pl

 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj