Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

W Grupie SBS padł kolejny rekord. Ponad 100 milionów netto obrotu w jednym miesiącu!

« wróć

Nasi Partnerzy po raz kolejny udowodnili że budowanie wieloletnich relacji z klientami, opartych na zaufaniu to dobry kierunek. Wspomniany wynik finansowy jest rezultatem ich pracy, która często napotykała trudności takie jak: kolejne fale pandemii, załamanie rynku surowców a co za tym szło także braki towarowe. Pomimo niedogodności utrzymali stabilny kurs swych biznesów i szukali nowych rozwiązań aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. 

Otwieramy nowy Magazyn Centralny

Oprócz siły „grupowego” biznesu dużą rolę w osiągniętym wyniku odegrał też Magazyn Centralny SBS. Jego rosnący udział w obrocie ze sprzedaży jest zauważalny i będzie dalej wzrastał. W listopadzie 2021 roku otworzymy nowy, o wiele większy magazyn, który będzie buforem zabezpieczającym ciągłość dostaw i zapewni jeszcze sprawniejszą obsługę hurtowni.  

 

W 20-lecie Grupy wejdziemy z impetem!

 „Oczywistym jest, że skoro jako Grupa osiągnęliśmy najlepszy wynik w historii to także znaczna część naszych Hurtowni Partnerskich odniosła własne rekordy. Gratuluję wszystkim Partnerom. Wiem że to nie koniec sukcesów i że w przyszłoroczne 20-lecie SBS wejdziemy z impetem. ” - powiedział Sławek Maciejewski.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj