Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Wieści z Grupy SBS: EkoWodrol

« wróć

Pociąg Marzeń to akcja charytatywna portalu GK24 oraz Głosu Koszalińskiego wspierająca Koszalińskie Stowarzyszenie Pomocy  Osobom Autystycznym. Wśród lokalnych firm wspierających tę inicjatywę jest też EkoWodrol Sp. z o.o. Koszalin. – Wspieramy konkretne stowarzyszenie, które potrzebuje środków, by pomagać swoim podopiecznym w terapii, integracji. Ale jest jeszcze jeden wymiar takich działań – zwracamy uwagę na problemy dzieci z autyzmem i ich rodziców. Pewnie są rodzice, którzy dostrzegają, że ich dziecko zachowuje się w sposób nietypowy, albo tacy, którzy niedawno usłyszeli diagnozę. Dla nich informacja, że działa  stowarzyszenie, które może im pomóc jest bezcenna – skomentował dla portalu gk24.pl Konrad Chudzik, członek zarządu firmy EkoWodrol.

Nasz Partner wpiera też pobliskie schronisko „Leśny zakątek” w Koszalinie. Jak mówią pracownicy EkoWodrolu: na świecie nie żyją tyko ludzie. Zwierzęta to nasi „bracia mniejsi”, którymi trzeba się opiekować i należy o nie dbać. To zwierzęta ubarwiają i umilają naszą szarą rzeczywistość. To one sprawiają, że na naszych twarzach gości radość i uśmiech.

EkoWodrol został laureatem VII edycji programu Ministerstwa Środowiska pn. GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii za Pneumatyczną Przepompownię Ścieków EPP. Oceny merytorycznej oraz wyboru Laureatów VII edycji dokonali eksperci zewnętrzni, którzy zweryfikowali zgłoszone technologie przede wszystkim pod kątem dodatniego efektu środowiskowego oraz potencjału do zagranicznego transferu tych technologii.

Materiał ukazał się w I/2021 wydaniu "Magazynu Grupy SBS".

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj