Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Z życia Hurtowni Grupy SBS

« wróć

APIS - festyn rodzinny

W dniach 24-25.06.2017 r. hurtownia APIS zorganizowała w Ujrzanowie VI Targi Wyposażenia Łazienek i Wnętrz połączone z festynem rodzinnym. Dzieci miały możliwość korzystania z dmuchanych zjeżdżalni i trampolin czy obejrzenia spektaklu „Morskie Opowieści” w wykonaniu Cyrku Europa. Dla dorosłych przygotowano stoiska, na których swoją ofertę zaprezentowało 45 dostawców, oraz koncert zespołu disco polo Effect. 

AQUA - Diament Forbes

25.06.2016 r. w Pałacu Mierzęcin odbyła się Gala wręczenia „Diamentów Forbesa”. W tym roku na liście znalazło się 36 firm z województwa lubuskiego, w tym także hurtownia AQUA Grupa SBS Sp. z o.o. Firma otrzymała wyróżnienie w kategorii firm o pozimie przychodów od 5 do 50 mln zł.

DISAN - 50-lecie Ożarowa Mazowieckiego

03.06.2017 r. Ożarów Mazowiecki świętował 50 lat istnienia. Hurtownia Disan w tym mieście jest co prawda tylko od 17 lat, ale mimo to postanowiła bawić się wraz z mieszkańcami, w tym z kupującymi u niej instalatorami i klientami detalicznymi. Na stoisku Hurtowni toczyło się wiele rozmów handlowych, nie zabrakło też konkurs z nagrodami i upominków dla wszystkich odwiedzających.

EKOWODROL - Targi IE expo China 2017

W dniach 4-6.05.2017 r. przedstawicieli firmy Ekowodrol można było spotkać w Szanghaju na targach IE expo China 2017. Impreza ta należy do wiodących azjatyckich targów z branży ochrony środowiska, będąc profesjonalną platformą biznesową dla lokalnych i międzynarodowych specjalistów. Ekowodrol był jedną z zaledwie 3 polskich firm obecnych na wydarzeniu. Na swoim stoisku pokazywał zawory zwrotne kulowe SZUSTER-system.

HYDRA GRUPA SBS - Nowy oddział w Poddębicach i Targi w Kościelcu

Hurtownia Hydra stale rozwija swoją działalność, dlatego też na początku kwietnia 2017 r. otworzyła siódmy już oddział. Mieści się on w Poddębicach przy u. Kaliskiej 5/7 (przed mostem na Nerze) i otwarty jest w następujących godzinach: pn-pt 7.30-17:00, sb 8:00-13:00.

25.06.2017 r. Hydra kolejny raz wzięła udział w Wystawie Rolniczej w Kościelcu k/Koła, będącej prezentacją osiągnięć rolników południowo-wschodniej Wielkopolski. Swoją ofertę prezentowało tu kilkaset firm obsługujących rolnictwo, w tym Hurtownia Hydra, która  pokazała swój asortyment skierowany do producentów rolnych.

INSTALACJA - Tytuł Złoty Instalator 2016

Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji oraz Redakcja czasopisma „Polski Instalator” uhonorowały Hurtownię Instalacja z Zielonki tytułem Złoty Instalator 2016. Kapituła doceniła firmę za nowoczesne rozwiązania w organizacji handlu hurtowego i detalicznego wyrobów branży instalacyjnej, wraz ze wsparciem technicznym dla Klientów.

JUPRO TAIM - Złoty Koń w kategorii „Mała i średnia firma”

24.02.2017 r. w Konińskim Domu Kultury odbyła się Gala Konińskiego Biznesu 2017, podczas której m.in. wręczono wyróżnienia w XX edycji konkursu o statuetkę Złotego Konia. Wyróżnienie to w kategorii „Mała i średnia firma roku” otrzymała Hurtownia Jupro-Taim K.Krawczyńska i S-ka Sp.j.

KEY - NOWA SIEDZIBA

Od kwietnia 2017 r. hurtownia Key zaprasza do swojej nowej siedziby. Mieści się ona przy ul. Kościuszki 101 w Suwałkach, obok poprzedniego sklepu.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj