Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Zasobnik stojący KELLER w nowej odsłonie!

« wróć

Oferta zasobników marki KELLER poszerzyła się o modele w kolorze czerwonym. Zasobniki stojące KELLER przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów wyposażonych w niskotemperaturowe kotły wodne dowolnego typu.

Produkowane są w następujących wariantach konstrukcyjnych:

  • z jedną wężownicą: KELLER 150 i KELLER 220;
  • z dwiema wężownicami: KELLER 250 i KELLER 300.

Zasobniki KELLER 250 i KELLER 300 wyposażone są w dwie niezależne wężownice spiralne, co umożliwia przyłączenie dwóch źródeł zasilania o odmiennych czynnikach  grzewczych, jak niskotemperaturowego kotła wodnego c.o. oraz kolektorów słonecznych z czynnikiem grzewczym na bazie glikolu.

Zbiorniki zasobników wykonane są z blachy stalowej pokrytej wewnątrz warstwą specjalnej, wysokotemperaturowej emalii ceramicznej, która tworząc szklistą powłokę  chroni  je przed  korozją.  Dodatkowym  zabezpieczeniem  antykorozyjnym zbiorników jest anoda magnezowa, której działanie opiera się na różnicy potencjałów elektrochemicznych materiału zbiornika i anody. 

Izolacja termiczna wykonana jest z pianki polistyrenowej (styropianu) grubość 70 mm lub 100 mm. Zewnętrzna obudowa wymienników wykonana jest z tworzywa sztucznego. 

Zasobniki przystosowane są do zamontowania grzałki elektrycznej typu EJK (na korku 1½”), z izolowanymi elementami  grzejnymi, które nie  pobierają prądu  ochronnego  jaki  generuje anoda magnezowa dla ochrony antykorozyjnej zbiornika. Zwiększa to trwałość zbiornika oraz żywotność anody magnezowej.

Więcej informacji na temat naszej nowości znajdziesz TUTAJ.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj