Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Znamy pierwszych wystawców Targów Grupy SBS 2019!

« wróć

 

Wiemy już jakie firmy pojawią się na Targach Grupy SBS, które odbędą się w dniach 25-26 kwietnia 2019 r. Swoją obecność potwierdziło dotychczas ponad 50 firm. A to jeszcze nie koniec zgłoszeń!

Targi Grupy SBS na stałe wpisały się w kalendarz imprez branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej, skierowanych wyłącznie do profesjonalistów. Podczas dwóch dni targowych, na powierzchni ponad 2 500 m2, najistotniejsi branżowi dostawcy zaprezentują swoje nowe produkty i technologie. 

Na pół roku przed imprezą ponad połowa stoisk jest już sprzedana. Swoje uczestnictwo potwierdzily m.in. firmy Afriso, Armatura Kraków, Elektromet, Ferro, Fondital, Geberit, Grohe, Grundfos, KAN, Prandelli, Termet oraz Wilo.

 

Lista wystawców Targów Grupy SBS (na dzień 5.11.2018 r.):

Aktualna lista wystawców dostępna na: https://www.grupa-sbs.pl/targi/targi-grupy-sbs-2019/wystawcy 

 

Grupa SBS, podobnie jak w poprzednich edycjach, planuje przeprowadzenie Akcji Autokarowej, której celem jest umożliwienie Klientom i Instalatorom przyjazdu na targi. Aby wziąć udział w akcji, należy zgłosić się telefonicznie lub osobiście w najbliższej Hurtowni Grupy SBS. Co ważne, udział w Akcji Autokarowej jest bezpłatny!

Pełną listę hurtowni znajdziecie Państwo pod adresem: www.grupa-sbs.pl/hurtownie.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj