Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Kameralne spotkanie Integris+ w Hurtowni Interam

29.07.2020/Kameralne spotkanie Integris+ w Hurtowni Interam

W ramach Programu  INTEGRIS+, firma INTERAM PHU – Oddział Kłodzko wręczyła wybranym lojalnym instalatorom, atrakcyjne, markowe nagrody. Niestety obecne ograniczenia związane z pandemią nie pozwoliły na wspólne spotkanie i zabawę w gronie zaprzyjaźnionych instalatorów. 

więcej...
Nowy dostawca: Ricom Energy

17.07.2020/Nowy dostawca: Ricom Energy

Miło nam poinformować, że do grupy producentów których produkty możecie Państwo znaleźć z Hurtowniach Grupy SBS dołączyła firma Ricom Energy. 

 

więcej...
Udany debiut nowych grzejników płytowych KELLER Compact

01.07.2020/Udany debiut nowych grzejników płytowych KELLER Compact

Pod koniec roku 2019 Grupa SBS wprowadziła do Marki Domowej nowe grzejniki płytowe: KELLER Compact i KELLER Compact Ventil. Decyzja o poszerzeniu oferty w tej grupie produktów była odpowiedzią na rosnące wymagania rynku zarówno w zakresie niezawodności jak i poziomu wykończenia.

więcej...
NOWOŚĆ: Elektryczne grzałki do grzejników łazienkowych i pokojowych - DELFIN VOLCANOplus i DROPplus

25.06.2020/NOWOŚĆ: Elektryczne grzałki do grzejników łazienkowych i pokojowych - DELFIN VOLCANOplus i DROPplus

Oferta marki DELFIN poszerzyła się o nowa kategorię produktów - grzałki elektryczne DELFIN VOLCANOplus i DROPplus.  Grzałki te przeznaczone są do grzejników łazienkowych oraz pokojowych (np. aluminiowych, kolumnowych lub żeliwnych). Jest to idealne rozwiązanie gdy chcemy wysuszyć ręczniki lub dogrzać pomieszczenie w ciągu całego roku.

Grzałka może być zamontowana w grzejniku podłączonym do C.O. jak i pracować samodzielnie (w grzejniku elektrycznym – niepodłączonym do C.O.).

więcej...
Grupa SBS znów awansuje na Liście 500 „Rzeczpospolitej”

16.06.2020/Grupa SBS znów awansuje na Liście 500 „Rzeczpospolitej”

Niezmiernie miło nam poinformować, że Grupa SBS awansowała o 16 lokat w górę (z 448. na 432. pozycję) w prestiżowej Liście 500 „Rzeczpospolitej”. To kolejny awans, do którego nie doszłoby, gdyby nie świetne wyczucie rynku u naszych Partnerów. Grupa SBS jest też jedną z 9. ogólnopolskich firm z Łodzi które znalazły się w rankingu i jedną z 214 spółek które awansowały w tegorocznym zestawieniu.

więcej...
Nowości w Integris+: kupuj pompy Grundfos ALPHA1 L i zbieraj punkty!
Jak działa rekuperator wewnątrzścienny KELLER HRU-WALL?

09.06.2020/Jak działa rekuperator wewnątrzścienny KELLER HRU-WALL?

Realizacja systemu wentylacji z odzyskiem ciepła na etapie projektu czy nawet budowy nie stanowi żadnego problemu. Jednak w przypadku budynku już wykończonego, użytkowanego instalacja systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła nie zawsze jest możliwa. Rozwiązaniem jest tu rekuperator wewnątrzścienny KELLER HRU-WALL, przeznaczony m.in. do modernizowanych budynków.

więcej...
Nowe webinary dla instalatorów z SALUS Controls
APiS się rozwija

26.05.2020/APiS się rozwija

Zmiany w należących do Grupy SBS Salonach Wyposażenia Łazienek i Wnętrz APiS idą pełną parą. Potwierdzeniem tego może być otwarcie nowego salonu sprzedaży w Łosicach ul. Narutowicza 68.

więcej...
Ferro: moda na czerń w strefie prysznica

14.05.2020/Ferro: moda na czerń w strefie prysznica

Czarny jest od kilku sezonów jednym z najmodniejszych kolorów proponowanych do łazienki. Dobrze pokazuje to zarówno aktualna oferta rynkowa, jak i trendy prezentowane podczas targów. Elegancja i uniwersalność czerni pozwalają na stworzenie łazienki o niebanalnej stylistyce, która sprawdzi się mimo zmieniającej mody.

 

 

więcej...
Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj