Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Integris+ i spotkanie z klientami spółki AQUA-Grupa SBS
Nowa o(d)słona sprzęgieł hydraulicznych KELLER!
Grupa SBS w pierwszej piątce rankingu „Perły Polskiej Gospodarki” 2019!

11.12.2019/Grupa SBS w pierwszej piątce rankingu „Perły Polskiej Gospodarki” 2019!

Miło nam poinformować, że po raz kolejny Grupa SBS uzyskała tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” w kategorii Perły Duże, zajmując wysoką 4. lokatę. Tytuł ten został Nam przyznany za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza silną pozycję Hurtowni Grupy SBS na rynku! 

więcej...
Najnowsze wydanie

09.12.2019/Najnowsze wydanie "Magazynu Grupy SBS" już jest! Zapraszamy do lektury

Grudzień to zawsze moment, w którym podsumowujemy dotychczasowe działania i zastanawiamy się, co możemy zrobić lepiej w przyszłości. Ale to też czas, kiedy zbieramy siły na kolejny rok pełen wyzwań i celów do osiągnięcia. Rozmowy na przełomie lat aż kipią od noworocznych postanowień. Zwiększa się liczba kursantów języka angielskiego. W klubach fitness tętni życie, a rwącym potokiem płyną przez zaciśnięte zęby pełne wysiłków pojękiwania tych, którzy chcą pokonać w sobie lenia kanapowego. le! Zanim Drodzy Czytelnicy postanowicie połączyć w swoich rozważaniach te dwa kierunki osi czasu, zachęcam do lektury 13. (tak jest, jak ten czas leci) wydania naszego magazynu.

więcej...
INSTAGRAM - chwilowy trend, czy dobre narzędzie biznesowe?
Tomasz Kuciel: Boom jest szansą

06.12.2019/Tomasz Kuciel: Boom jest szansą

Mieszkaniowy "boom" to ogromna szansa, ale także wyzwanie dla branży HEPAC. Reprezentanci branży sanitarno-grzewczej mają przed sobą dobre perspektywy, biorąc pod uwagę sytuację na rynku nieruchomości. W zawrotnym tempie przybywa zarówno budynków mieszkalnych, jak i użytkowych. Wzrost liczby zamówień niesie jednak ze sobą także problemy. 

 

więcej...
Andrzej Maciejewski: 5 nawyków zwyciężania
Sposoby na dobrą wodę od Caleffi Hydronic Solutions

06.12.2019/Sposoby na dobrą wodę od Caleffi Hydronic Solutions

Aby chronić instalację grzewczą przed wewnętrznymi zagrożeniami związanymi z wodą kotłową, możemy wykorzystać szereg rozwiązań. Do pomocy mamy środki chemiczne, urządzenia filtrujące czy separatory zanieczyszczeń. W ofercie firmy Caleffi Hydronic Solutions znajdziecie wszystkie z nich.

 

więcej...
Gwarancja niezawodności - grupy pompowe KELLER z separatorem marki Caleffi
Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj