Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Porady biznesowe: Wysil się!

14.06.2021/Porady biznesowe: Wysil się!

Cokolwiek robisz i chcesz mieć wyniki, musisz się wysilić. Nie zawsze jest to łatwe i przyjemne, ale bez tego nie ruszysz przed siebie. Za tym co robisz zawsze przemawiają rezultaty. Przemawiają też jeśli nic nie robisz – ale wtedy światło w jakim się prezentujesz, jest zupełnie inne.

 

więcej...
Porady biznesowe: Nowa rzeczywistość podatkowa spółek komandytowych

14.06.2021/Porady biznesowe: Nowa rzeczywistość podatkowa spółek komandytowych

W związku z nowelizacją ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i osób prawnych, spółki komandytowe zostały objęte podatkiem dochodowym od osób prawnych (dalej „cit)”. Dla ponad 40 tysięcy takich spółek oznacza to fundamentalną zmianę w sposobie rozliczeń oraz wysokości obciążeń podatkowych.

więcej...
Rynek czekają zmiany - wywiad z Wojciechem Wadasem, Członkiem Zarządu Firmy Tweetop
Technologia ma być przyjazna człowiekowi - wywiad z Rolandem Szymańskim, Członkiem Zarządu i współwłaścicielem Auraton
Czerwcowe wydanie

14.06.2021/Czerwcowe wydanie "Magazynu Grupy SBS" już czeka na Ciebie!

Fale podwyżek, burze (handlowych) mózgów i grad nowości!
Tak w skrócie możemy opisać to co się dzieje w naszej branży obecnie. Rosnące ceny surowców (które często wynikają z ich deficytu na rynku) sprawiają, że handlowcy stają niemal na rzęsach aby pomimo wzrostu cen i niedoborów towaru posiadać nadal korzystną ofertę. Niezależnie od tej małej klęski towarowej pojawia się na rynku dużo nowości i innowacyjnych rozwiązań. Ponieważ Redakcja „Magazynu Grupy SBS” lubi kierować wzrok tam, gdzie dzieje się coś interesującego, pozwoliliśmy sobie nie zaprzątać Państwa umysłów niedostatkami. Postawiliśmy na rozmowy o nowościach i tym, co ciekawego czeka nas w przyszłości.

więcej...
NOWOŚĆ: Kotły elektryczne KELLER EcoPower

08.06.2021/NOWOŚĆ: Kotły elektryczne KELLER EcoPower

Kocioł KELLER EcoPower przeznaczony jest do ogrzewania małych i średnich obiektów posiadających wodną niskotemperaturową (T<100°C) instalację c.o. systemu zamkniętego lub otwartego. Na wyposażeniu kotła znajduje się grupa bezpieczeństwa, naczynie przeponowe 5 l oraz pompa elektroniczna.

więcej...
Nowy asortyment od firmy ELEKTROMET: Zbiorniki LPG do magazynowania gazu płynnego

08.06.2021/Nowy asortyment od firmy ELEKTROMET: Zbiorniki LPG do magazynowania gazu płynnego

Zmiany w zakresie wymagań emisyjnych dotyczących urządzeń grzewczych c.o. oraz rozbudowany system programów dotacyjnych dynamicznie wpłynął na rozwój rynku urządzeń gazowych. Ograniczona podaż zbiorników LPG w stosunku do rosnącego zapotrzebowania przyczyniły się do podjęcia przez ELEKTROMET decyzji o wdrożeniu nowego segmentu produktów – zbiorników LPG.

więcej...
Zestawy podtynkowe do WC w rozmiarze S - DELFIN A101S

10.05.2021/Zestawy podtynkowe do WC w rozmiarze S - DELFIN A101S

W trosce o komfort Klientów stale podnosimy jakość naszych produktów. W związku z tym informujemy, że zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian w ofercie zestawów podtynkowych do WC DELFIN.

Nowe zestawy podtynkowe do WC DELFIN A101S charakteryzuje nie tylko mniejszy wymiar 1120 × 520 mm, ale również szereg innowacyjnych rozwiązań.

więcej...
Integris+: w maju 2 razy więcej punktów za kocioł ecoTEC intro!

04.05.2021/Integris+: w maju 2 razy więcej punktów za kocioł ecoTEC intro!

Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny Vaillant VCW 18/24 AS/1-1 (H-PL) ecoTEC intro – to produkt na wyłączność w Grupie SBS.  Cechuje się on niewielkimi rozmiarami oraz wysoką jakością i optymalną efektywnością. Kupując go w maju otrzymacie dwa razy więcej punktów z Programu Lojalnościowego Integris+ w Hurtowniach Partnerskich należących do programu. 

więcej...
Nowa stacja zmiękczająca w ofercie SBS - poznajcie KELLER Smart Carbon 30
Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj