Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Nowe webinary dla instalatorów z SALUS Controls
APiS się rozwija

26.05.2020/APiS się rozwija

Zmiany w należących do Grupy SBS Salonach Wyposażenia Łazienek i Wnętrz APiS idą pełną parą. Potwierdzeniem tego może być otwarcie nowego salonu sprzedaży w Łosicach ul. Narutowicza 68.

więcej...
Ferro: moda na czerń w strefie prysznica

14.05.2020/Ferro: moda na czerń w strefie prysznica

Czarny jest od kilku sezonów jednym z najmodniejszych kolorów proponowanych do łazienki. Dobrze pokazuje to zarówno aktualna oferta rynkowa, jak i trendy prezentowane podczas targów. Elegancja i uniwersalność czerni pozwalają na stworzenie łazienki o niebanalnej stylistyce, która sprawdzi się mimo zmieniającej mody.

 

 

więcej...
Geberit DuoFresh: Świeże powietrze dla każdego!

14.05.2020/Geberit DuoFresh: Świeże powietrze dla każdego!

Nieprzyjemne zapachy w toalecie bywają uciążliwe. Stosujemy różnego rodzaju metody, aby czuć się w tym pomieszczeniu bardziej komfortowo. Wietrzymy, zapalamy świece lub stosujemy zapachowe odświeżacze powietrza. 

 

 

więcej...
Fernox: zabezpiecz swoją insatalację
Auraton: Smart Home dla każdego

14.05.2020/Auraton: Smart Home dla każdego

Inteligentny dom daje możliwość nieograniczonej kontroli ogrzewania, energii i urządzeń elektrycznych. Zapewnia komfort, harmonię i bezpieczeństwo wszystkim domownikom dwadzieścia cztery godziny na dobę.

więcej...
BMETERS - innowacyjne wodomierze i ciepłomierze
Tweetop – dojrzały lider rynku

13.05.2020/Tweetop – dojrzały lider rynku

Firma Tweetop świętuje w 2020 roku swoje ostatnie "naste" urodziny. Największym z prezentów otrzymanych na ubiegłoroczną 18-tkę była nowa hala produkcyjna w komplecie z dwiema pachnącymi świeżością liniami produkcyjnymi. Tweetop to dziś dojrzała firma, która nadaje charakter branży. 

 

więcej...
Rozdzielacze KAN - duży może więcej!

13.05.2020/Rozdzielacze KAN - duży może więcej!

Rozdzielacze marki KAN-therm to muz kilkadziesiąt lat satysfakcji i doświadczenia w produkcji tych urządzeń. Połączenie najnowszych technologii produkcji, najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnej konstrukcji tych urządzeń jest gwarancją pełnej satysfakcji naszych klientów. To właśnie z myślą o nich KAN wprowadza zupełnie nową linię tych produktów opartą o belki ze stali nierdzewnej KAN-therm InoxFlow.

 

 

więcej...
Grundfos: podwyższamy ciśnienie na wiosnę
Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj