Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Grupa SBS coraz wyżej na Liście 500
Ekologia jest na topie - wywiad z Mateuszem Zamojskim

12.06.2019/Ekologia jest na topie - wywiad z Mateuszem Zamojskim

"Polska myśl techniczna i polska produkcja w trosce o nasze środowisko" - to motto firmy Wobet-hydret, producenta oczyszczali ścieków dla domów jednorodzinnych, szkół, obiektów wczasowych czy małych osiedli. Rozmawiamy z Mateuszem Zamojskim, jej Dyrektorem.

 

 

więcej...
Sprzedawaj skutecznie - wywiad z Mariuszem Prokopczukiem

12.06.2019/Sprzedawaj skutecznie - wywiad z Mariuszem Prokopczukiem

Akademia efektywnej sprzedaży to cykliczne szkolenia dla handlowców Hurtowni Partnerskich Grupy SBS. Edycję, która odbyła się w tym roku poprowadził Mariusz Prokopczuk. Nam zdradza jak efektywnie pracować nad swoimi umięjętnościami sprzedażowymi. 

 

więcej...
Zmiany nadchodzą - wywiad z Tomaszem Borucem

12.06.2019/Zmiany nadchodzą - wywiad z Tomaszem Borucem

Branża instalacyno-grzewcza to dobra branża. Jest nowoczesna i można całkiem dobrze zarobić - przekonuje Tomasz Boruc, Dyrektor Zarządzający ZHI. Jak zachęcić młodych ludzi do podejmowania się pracy w naszej branży? Przezd jakimi wyzwaniami stają hurtownie? Zapytaliśmy.

 

więcej...
O biznesie, ekologii i sporcie z APiSem

12.06.2019/O biznesie, ekologii i sporcie z APiSem

Niedawno informowaliśmy, że firma APiS została po raz kolejny nagrodzona Gazelą Biznesu przyznawaną dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Tym razem miło nam donieść, że spółka dokłada swoją cegiełkę do promocji Grupy SBS!

więcej...
Najlepsi według instalatorów - Aqua Team

12.06.2019/Najlepsi według instalatorów - Aqua Team

Jest nam bardzo miło poinformować, iż będąca w Grupie SBS hurtownia AQUA TEAM wygrała Plebiscyt Polecane Przez Polskich Instalatorów w kategorii Przedsiębiorcza hurtownia roku. Gratulujemy! 

więcej...
REALBUDowanie – konkurs z nagrodami!

12.06.2019/REALBUDowanie – konkurs z nagrodami!

Kolejny raz firma Realbud zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody. REALBUDOowanie to konkurs, w którym główną wygraną jest voucher na kwotę 1000 zł do wykorzystania, w katalogu marzeń!

więcej...
EkoWodrol - Firma szeroko doceniana

12.06.2019/EkoWodrol - Firma szeroko doceniana

EkoWodrol Sp. z o.o. jest doceniany za swoje realizacje. Jako wykonawca został nominowany do Finału Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. za projekt: „Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków Wierszyno”. Z kolei w II etapie konkursu „Inwestycja roku wod‑kan 2018” organizowanego przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie oraz miesięcznik „Wodociągi‑Kanalizacja” w trójce najlepszych inwestycji wodno‑kanalizacyjnych zrealizowanych w Polsce w kategorii do 30 tys. mieszkańców znalazły się dwie budowy realizowane przez firmę.

więcej...
NOWA pompa ciepła KELLER HP 260F w ofercie Grupy SBS!

28.05.2019/NOWA pompa ciepła KELLER HP 260F w ofercie Grupy SBS!

Pompa  ciepła  KELLER  HP 260F to nowoczesne urządzenie służące do oszczędnego przygotowania ciepłej wody użytkowej. Wykorzystuje do tego celu energię cieplną z powietrza i może pozyskiwać z otoczenia większość energii potrzebnej do podgrzania wody. W porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi pozwala to zdecydowanie obniżyć koszty przygotowania ciepłej wody. Działa już przy temperaturze powietrza -7°C i potrafi pokryć do 100% rocznego zapotrzebowania obiektu na ciepłą wodę. Zapewni również jej podgrzanie do ok. 55°C z wyłącznej pracy pompy ciepła, a z dodatkowym użyciem grzałki elektrycznej nawet do 70°C.

więcej...
Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj