Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Odpływy liniowe DELFIN – minimalizm i wygoda

24.03.2020/Odpływy liniowe DELFIN – minimalizm i wygoda

Czy nieskazitelny wygląd i wysoki komfort użytkowania oraz konkurencyjna cena mogą iść z sobą w parze? W marce DELFIN jest to możliwe! Zwłaszcza w przypadku odwodnień liniowych. To minimalistyczne rozwiązania, które nadadzą nowoczesnego charakteru łazience oraz czynią ją bardziej funkcjonalną.

więcej...
Kotły kondensacyjne KELLER Cyrkon – już wkrótce w sprzedaży!

18.03.2020/Kotły kondensacyjne KELLER Cyrkon – już wkrótce w sprzedaży!

Gazowe kotły kondensacyjne KELLER Cyrkon to nowoczesne i ekonomiczne urządzenia przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń, jak również przygotowania ciepłej wody użytkowej. Kotły te są proste w obsłudze i serwisowaniu - posiadają nieskomplikowany panel sterowania oraz zwartą konstrukcję. Wyróżniają się innowacyjnym palnikiem z włókna ceramicznego o szerokim zakresie modulacji i niezwykłej trwałości.

więcej...
RETTIG ICC ZMIENIA SIĘ W PURMO GROUP!

04.03.2020/RETTIG ICC ZMIENIA SIĘ W PURMO GROUP!

Koncern Rettig ICC, który w Polsce znany jest jako producent asortymentu grzewczego przechodzi duże zmiany. Główny cel? Wdrożenie strategii, która zaowocuje wprowadzeniem nowych produktów i udoskonaleniem już dostępnych w ofercie. Jednak to co najszybciej zauważą współpracownicy i klienci to zmiana nazwy. Od 22 października nazwa Rettig ICC przestaje obowiązywać, a zastępuje ją Purmo Group – europejski lider zrównoważonych rozwiązań mających na celu zapewnienie komfortu wnętrz.

więcej...
Grzejnik aluminiowy LIBECCIO C2 na wyłączność w Grupie SBS!
Otwarcie nowego oddziału Hurtowni Hydra

04.03.2020/Otwarcie nowego oddziału Hurtowni Hydra

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym miesiącu nastąpiło otwarcie nowego, 8. oddziału Hurtowni Hydra-Grupa SBS, który znajduje się w Kutnie, na ul. Mickiewicza 10.

Specjaliści pracujący w nowym oddziale czekają na Państwa by służyć pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:30 oraz w sobotę w godzinach 8:00-13:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

więcej...
Poznaj naszego dostawcę: SALUS Controls

04.03.2020/Poznaj naszego dostawcę: SALUS Controls

SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu – firmy znanej z wielkich możliwości produkcyjnych i nowatorskich projektów badawczych w zakresie elektroniki sterującej.

więcej...
WYZWANIE: ZMIANA - artykuł ekspercki Andrzeja Maciejewskiego

03.03.2020/WYZWANIE: ZMIANA - artykuł ekspercki Andrzeja Maciejewskiego

MYŚLI POCZĄTKOWE:

Gdy zmiana okazuje się sukcesem, to z perspektywy nazywamy ją ROZWOJOWĄ. Gdy zmiana nie okazuje się sukcesem, to z perspektywy nazywamy ją ROZPACZLIWĄ. Zmiana nie jest ani dobra ani zła, jest neutralna. To, co jest ważne, to jak reagujemy na zmiany.

więcej...
Mamy jeszcze lepszych handlowców - podsumowanie szkoleń handlowych w Grupie SBS
PRZED NAMI DEKADA E-ZMIAN W BRANŻY HEPAC? - artykuł ekspercki Tomasza Kuciela

03.03.2020/PRZED NAMI DEKADA E-ZMIAN W BRANŻY HEPAC? - artykuł ekspercki Tomasza Kuciela

Na początku nowego dziesięciolecia warto odnieść się do prognoz związanych z popularyzacją nowych technologii w obsłudze procesów logistycznych, w kontakcie z kontrahentami czy fakturowaniem. O ile niektóre z nich są jeszcze w fazie wczesnego rozwoju i należy traktować je jako wizję bliższej lub dalszej przyszłości, o tyle narzędzia ograniczające koszty, przyspieszające realizację zamówień czy zwiększające bezpieczeństwo transakcji są już dziś na wyciągnięcie ręki. To stan rzeczy sprzyjający także zmianom w środowisku regulacyjnym i nowym formom raportowania podatkowego. 

więcej...
Integris+ 2020

03.03.2020/Integris+ 2020

Gdy każda znacząca marka producencka i każdy dystrybutor ma swój sposób na budowanie relacji, nie jest łatwo się wyróżnić. Nam się udało wywiązać z tego bardzo trudnego zadania. Podjęliśmy wyzwanie stworzenia elastycznego programu, który jest dopasowany do potrzeb instalatora. 

więcej...
Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj