Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Porady techniczne: Certyfikacja f-gazowa dla firmy

28.09.2023/Porady techniczne: Certyfikacja f-gazowa dla firmy

Certyfikat f-gazowy jest niezbędny, aby pracować przy pompach ciepła oraz urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą musisz posiadać certyfikat dla przedsiębiorstwa – co to oznacza i w Jakim celu jest to potrzebne? Jak się przygotować do audytu urzędu dozoru technicznego?

więcej...
FO(ROOM) dyskusyjne: Zbieram wodę
Teraz szkolimy przez cały rok

26.09.2023/Teraz szkolimy przez cały rok

Od września w Grupie SBS ruszamy z rozszerzeniem naszego tradycyjnego cyklu szkoleniowego Akademii Efektywnej Sprzedaży! Do niedawna projekt realizowaliśmy wyłączenie w kilku miejscach w całej Polsce raz w roku na przełomie lutego i marca. Teraz szkolenia są dostępne cały rok.

więcej...
Wystartowała „SZWEDZKA PROMOCJA-CASHBACK”. Kup powietrzną pompę ciepła szwedzkiej marki NIBE i odbierz 2000 zł zwrotu na konto!
Nowa sala szkoleniowa GoHeat i specjalna oferta dla klientów Grupy SBS

23.08.2023/Nowa sala szkoleniowa GoHeat i specjalna oferta dla klientów Grupy SBS

Od września ekipa GoHeat przygotowała dla swoich klientów salę szkoleniową z pracującymi urządzeniami w oparciu o pompy ciepła Athena oraz produkty z katalogu technicznego GoHeat. Można będzie skorzystać ze specjalnie przygotowanych szkoleń technicznych i dołączyć do grupy Autoryzowanych Instalatorów i Serwisantów GoHeat!

więcej...
Modernizujesz kotłownię? Pompa ciepła KELLER to najlepsze rozwiązanie
Nowi dostawcy w ofercie Grupy SBS
Poniedziałek, 24 lipca, godz. 10.00 zapraszamy na szkolenie z pomp ciepła Lamborghini
Szkolenia na OZE. Jak pozyskać dofinansowanie?

13.07.2023/Szkolenia na OZE. Jak pozyskać dofinansowanie?

Szkolenia to prosty sposób na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych i zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku. Obecnie rynek cierpi na niedobór personelu mającego stosowne kwalifikacje. W najbliższym czasie każda z instytucji przyznając jakiekolwiek zewnętrzne środki finansowe będzie wymagała, aby instalacja wykonywana była przez kwalifikowany personel. Głównym powodem jest bezpieczeństwo inwestora i możliwość weryfikacji wykonanego montażu np. Po numerze certyfikatu instalatora wydany przez UDT. Istnieje kilka możliwość pozyskania dofinansowania na wybrane szkolenia w branży OZE i odbycie szkoleń nawet za darmo.

więcej...
WYWIAD: Najszybszy wyścig - Mariusz Miękoś

13.07.2023/WYWIAD: Najszybszy wyścig - Mariusz Miękoś

Wraz z początkiem czerwca ruszyliśmy z kampanią „Montuj pompy Lamborghini i wygraj wyścig!”. W ramach tego działania instalator, który zamontuje najwięcej pomp będących na wyłączność w Grupie SBS, będzie mógł wygrać udział w Wielkim Finale Super Trofeo Lamborghini na torze Vallelunga w Rzymie oraz 60-leciu automobili lamborghini! Mariusz Miękoś startuje w tym wyścigu i opowiada nam o swojej pasji do motoryzacji.

więcej...
Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj