Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Targi Grupy SBS 2024 - znamy listę wystawców!
Integris+ 2024 - nowa edycja, nowi partnerzy i jeszcze więcej szans na nagrody!

01.02.2024/Integris+ 2024 - nowa edycja, nowi partnerzy i jeszcze więcej szans na nagrody!

Ideą Programu lojalnościowego Grupy SBS Integris+ jest zintegrowanie Instalatorów, Hurtowni i Marek Producenckich. Dbamy o to aby pokazali się w nim najlepsi Producenci, których produkty są najchętniej kupowane a także te marki, które posiadają największy potencjał. W tym roku po raz pierwszy zaprezentuje się aż 11 nowych marek: ALCADRAIN, ALNOR, AWENTA, ENGO Controls, FERROLI,  INVENA, JOULE, Lamborghini CALORECLIMA, RZT Technika Grzewcza, SAMEE oraz VARIO TERM. Pełną listę Partnerów Programu... 

więcej...
PROMOCJA: Pompa ciepła KELLER z wnioskiem o dofinansowanie do 31.03.2024
Premiera IV wydania
Nowy wymiar mocowań KELLER do pomp ciepła i klimatyzatorów
Droga do dofinansowania

28.12.2023/Droga do dofinansowania

Dostępne na rynku dofinansowania pozwalają konsumentom łatwiej przekształcić swoje domy w oszczędne i przyjazne środowisku. Są też eksperci, którzy dzięki znajomości zagadnień branżowych skuteczniej i sprawniej przeprowadzą klientów przez procedurę dofinansowania, która czasem jest dość złożonym procesem. Jak to działa, wyjaśnia Karolina Chrószcz z firmy HPV Partner.

więcej...
W 2024 roku odbędą się Targi Grupy SBS!

08.12.2023/W 2024 roku odbędą się Targi Grupy SBS!

W dniach 21-22 maja 2024 r. w Strykowie k. Łodzi odbędzie się 9. edycja Targów Grupy SBS, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej skierowanych wyłącznie do profesjonalistów.

więcej...
Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia!
System sterowania ogrzewaniem KELLER Controls

27.10.2023/System sterowania ogrzewaniem KELLER Controls

Sterowniki KELLER Controls to nowoczesne urządzenia zapewniające wydajną pracę ogrzewania – bez względu na użytkowane źródło ciepła. To produkty wysokiej jakości, które gwarantują łatwą obsługę i wieloletnią żywotność. Współpracują z platformą Tuya, co pozwala stworzyć szeroką sieć automatyki domowej, dopasowaną do możliwości i potrzeb każdego, kto szuka systemu sterującego instalacją grzewczą.

więcej...
NOWOŚĆ: Grzejniki łazienkowe DELFIN SMART

25.10.2023/NOWOŚĆ: Grzejniki łazienkowe DELFIN SMART

Oferta grzejników łazienkowych DELFIN poszerzyła się o nowe produkty wysokiej jakości. DELFIN SMART to grzejniki łazienkowe na kolektorze kwadratowym oraz prostokątnym profilu poprzecznym. Dostępne są w wersji z podłączeniem w kolektory lub z środkowym 50 mm.

więcej...
Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj