Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Czyste powietrze? THERMA V typu Monobloc na czynnik R32!

06.04.2021/Czyste powietrze? THERMA V typu Monobloc na czynnik R32!

Trwa program Czyste Powietrze. Dzięki tej akcji, właściciele domów jednorodzinnych, mogą starać się o dofinansowanie przy modernizacji cieplnej budynku jak i wymiany źródła ciepła w istniejącym obiekcie. Program koncentruje się na termomodernizacji oraz efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych. W praktyce oznacza to, że dotyczy większości poważniejszych inwestycji związanych z lepszym i wydajniejszym ogrzewaniem domu.

 

więcej...
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Rury KELLER PR-RT w nowej konstrukcji pięciowarstwowej 5W
Premiera: I/2021 wydanie
Porady biznesowe: Przestań przepraszać
Porady biznesowe: COMPLIANCE w twojej firmie

11.03.2021/Porady biznesowe: COMPLIANCE w twojej firmie

W środowisku gospodarczym i biznesowym coraz częściej słyszy się o pojęciu „compliance”. Co ono oznacza i w jaki sposób może pomóc przedsiębiorcom? Opowiemy wam parę słów o bezpiecznym wykonywaniu działalności i zarządzaniu ryzykiem.

 

 

 

więcej...
Porady techniczne: fakty/mity o pompach ciepła

11.03.2021/Porady techniczne: fakty/mity o pompach ciepła

Pompy ciepła z roku na rok zyskują coraz większą popularność, zarówno w nowo budowanych, jak i modernizowanych domach. Niewiedza i liczne mity krążące na temat tych produktów zniechęcają potencjalnych inwestorów. Rozprawmy się z mitami, potwierdźmy fakty na temat ogrzewania pompą ciepła. ten przewodnik przyda się niejednemu instalatorowi i pomoże przekonać inwestorów, którzy zastanawiają się nad tym źródłem ogrzewania.

więcej...
Porady techniczne: wzór na wannę bez problemu
Komfortowe rozwiązania inwestycyjne od KFA

11.03.2021/Komfortowe rozwiązania inwestycyjne od KFA

Poszukując produktów pod inwestycje, takie jak łazienki we wnętrzach publicznych czy też wnętrza hotelowe, trzeba pogodzić wiele wątków. Jakość, funkcjonalność, cena… to wydaje się trudnym zadaniem. Dlatego jako producent z prawie stuletnim doświadczeniem, KFA oferuje szereg komfortowych rozwiązań również w tym obszarze.

 

 

 

więcej...
Caleffi: zabezpieczenia powietrznych pomp ciepła

10.03.2021/Caleffi: zabezpieczenia powietrznych pomp ciepła

Rozwiązania firmy Caleffi Hydronic Solutions to skuteczny sposób na zabezpiecznie powietrznych pomp ciepła. Poznajmy elementy przeznaczone do zabezpieczenia pracy pomp ciepła, w które musi zostać wyposażony każdy tego typu system.

więcej...
Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj