Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Nowości od firmy HERZ!
Nić do uszczelniania gwintów w ofercie marki KELLER!

14.05.2018/Nić do uszczelniania gwintów w ofercie marki KELLER!

Oferta marki KELLER poszerzyła się o kolejny produkt doskonałej jakości - nić do uszczelniania gwintów KELLER Locker. Produkt ten jest przeznaczony  do  uszczelniania  połączeń  gwintowych  w  instalacjach  gazowych,  wodnych,  c.o. i sprężonego powietrza...

więcej...
Nowe kotły stałopalne KELLER już w sprzedaży!
Keller, Nanopanel, Delfin – Katalog 2018 już jest!

02.05.2018/Keller, Nanopanel, Delfin – Katalog 2018 już jest!

Na Targach Instalacje 2018 (23-26.04.2018 r.) miała miejsce premiera nowego katalogu marek Keller, Nanopanel i Delfin. W najnowszym folderze można zobaczyć pełną, aktualną ofertę produktową Marek Własnych Grupy SBS wraz danymi technicznymi oraz zdjęciami poszczególnych produktów.

więcej...

15.05.2018/"Akademia Efektywnej Sprzedaży SBS" - podsumowanie akcji

84 godziny - tyle czasu czasu spędziliśmy w marcu wspólnie z handlowcami i trenerami psychologii biznesu, którzy przyjechali na szkolenia "Akademia Efektywnej Sprzedaży SBS". Były to dla nas chwile intensywnej szkoleniowej pracy, ale też świetnej zabawy i branżowych rozmów.

 

więcej...
Prevex – syfony nowej generacji

15.05.2018/Prevex – syfony nowej generacji

Firma Prevex należąca do KWH Group w Finlandii udoskonala swoje produkty niezmiennie od 1955r., koncentrując się na produkcji odpływów do kuchni i łazienki. Będąc firmą fińską czerpiemy ze skandynawskich tradycji produkcji przyjaznej środowisku oraz współpracy z partnerami opartej na wysokich standardach etycznych. Naszym celem jest stworzenie kompletnej oferty dla naszych klientów, dlatego połączyliśmy się z firmą Winkiel i od 2016 r. razem pracujemy nad tworzeniem wspólnej oferty produktów prekursorskich, spełniających najwyższe normy jakości w zgodzie z oczekiwaniami rynku.

 

więcej...
Niezbędnik instalatora – złączki GEBO

10.04.2018/Niezbędnik instalatora – złączki GEBO

 

Każda awaria wodociągowa jest zjawiskiem losowym. Główne przyczyny awarii w sieci wodociągowej związane są z: nieprawidłowym doborem materiału, błędami w wykonaniu instalacji, niewłaściwą eksploatacją i wadliwym projektowaniem.

więcej...
Systemy centralnego odkurzania doskonałe w każdym calu od Top Vac
Tomasz Kaczmarek - Director Business Development w GRUNDFOS: Trwa kolejna faza rewolucji technologicznej
Łukasz Gwiazdowski - Dyrektor Zarządzający Vaillant Group: Polski rynek kotłów kondensacyjnych i pomp ciepła rośnie, a my razem z nim

10.04.2018/Łukasz Gwiazdowski - Dyrektor Zarządzający Vaillant Group: Polski rynek kotłów kondensacyjnych i pomp ciepła rośnie, a my razem z nim

 

Ścisła współpraca z kluczowymi partnerami handlowymi oraz umacnianie pozycji w świadomości marki wśród instalatorów i klientów końcowych to filary strategii biznesowej Vaillant Group. O priorytetach firmy i tendencjach rynkowych w branży instalacyjno-grzewczej mówi Łukasz Gwiadowski, Dyrektor Zarządzający Vaillant Group.

więcej...
Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj