Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Targi Grupy SBS 2019 – znamy już termin!

16.10.2018/Targi Grupy SBS 2019 – znamy już termin!

Rok 2019 będzie obfitował w wiele wyjątkowych wydarzeń. Jednym z najważniejszych będą Targi Grupy SBS w Strykowie, które odbędą się w dniach 25-26 kwietnia 2019r. Jak we wszystkich poprzednich edycjach targom towarzyszyć będzie akcja autokarowa dla Instalatorów z Hurtowni Partnerskich Grupy SBS.

więcej...
Spotkanie Roczne Grupy SBS - relacja

16.10.2018/Spotkanie Roczne Grupy SBS - relacja

W dniach 5-7 października w Hotelu OSSA Congress & Spa pod Rawą Mazowiecką Grupa SBS świętowała kolejny, 16. rok działalności na rynku. Był to czas poświęcony rozmowom branżowym, wewnętrznym podsumowaniom ale także świetnej zabawie w gronie Partnerów oraz Mecenasów Spotkania Rocznego.

więcej...
Uponor & More – program lojalnościowy dla instalatorów!
III Wydanie
BOX podtynkowy Deante

11.10.2018/BOX podtynkowy Deante

 

 

Wygodny sposób na ukrycie instalacji podczas urządzania strefy prysznica lub wanny. BOX jest niezwykle łatwy w montażu, a przy tym pozwala rozdzielić etap brudnych prac instalacyjnych od czystego
montażu elementów natynkowych.

więcej...
Systemy kabinowe Deante

11.10.2018/Systemy kabinowe Deante

Urządzenie nowoczesnej łazienki o wysokim standardzie nie jest prawą prostą, o czym wie każdy inwestor. Szczególnej uwagi wymaga strefa prysznica, która ma być wygodna dla użytkownika, dobrze wykorzystywać nawet niewielką przestrzeń i do tego efektownie się prezentować.

więcej...
AFRISO: Filtr siatkowy czy separator zanieczyszczeń?

11.10.2018/AFRISO: Filtr siatkowy czy separator zanieczyszczeń?

Zamontowanie jakiegokolwiek urządzenia w celu zabezpieczenia instalacji grzewczych jak i chłodniczych przed zanieczyszczeniami to podstawa sprawnie działającego systemu. Cząsteczki stałe niesione przez czynnik niszczą wymienniki kotłów, wirniki pomp, uszczenienia na zaworach jak i elementy termostatyczne.

więcej...
KESSEL: Niezawodne rozwiązania w Twojej nowoczesnej łazience
AFRISO: Separatory powietrza i zanieczyszczeń FAR

08.10.2018/AFRISO: Separatory powietrza i zanieczyszczeń FAR

Separatory powietrza i zanieczyszczeń FAR montowane są w instalacjach grzewczych oraz chłodniczych. Służą dousuwania rozpuszczonego w medium powietrza oraz zanieczyszczeń stałych, które mogą powodować uszkodzenie elementów instalacji takich jak wymienniki kotłów, wirniki pomp, uszczelnienia na zaworach oraz elementów termostatycznych.

więcej...
Akcja promocyjna Grundfos: WIN&EARN

08.10.2018/Akcja promocyjna Grundfos: WIN&EARN

WIN & EARN to program nagrodowy Grundfos przeznaczony dla profesjonalnych instalatorów gratyfikujący wybranie pomp i rozwiązań tej marki. Za każdym razem, gdy zarejestrujesz zakup pompy lub odbędziesz szkolenie na internetowej platformie ECADEMY: https://pl.grundfos.com/training-events/ecademy.html, zdobędziesz punkty, które będziesz mógł wymienić na bony podarunkowe do sklepu z prezentami Amazon lub sklepu sportowego Grundfos Sportyfied.

więcej...
Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj