Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy!
NOWOŚĆ: Kocioł Ariston CLAS ONE SYSTEM 18 na wyłączność w Grupy SBS
KELLER Floor nominowany w kategorii Produkt Roku w plebiscycie OSFIS

18.03.2019/KELLER Floor nominowany w kategorii Produkt Roku w plebiscycie OSFIS

KELLER Floor to kompleksowa oferta produktów, dzięki którym szybko zaprojektujesz ogrzewanie podłogowe bez zmartwień o jakość i cenę. Jest on nominowany w kategorii Produkt Roku w plebiscycie Polecane Przez Polskich Instalatorów. Dlaczego warto go wybrać do montażu i dlaczego warto na niego zagłosować? Zapraszamy do lektury artykułu.

 

więcej...
Grupa SBS nominowana w kategorii Firma Przyjazna Instalatorom

18.03.2019/Grupa SBS nominowana w kategorii Firma Przyjazna Instalatorom

Szkolenia produktowe, coroczne atrakcje w Klubie Instalatora, elastyczny program lojalnościowy Integris+ to jedne z ważniejszych działań jakie podejmujemy na co dzień, żeby być firmą przyjazną instalatorom. 13 marca ruszyło głosowanie w plebiscycie Polecane Przez Polskich instalatorów. Grupa SBS rusza po laur zwycięstwa w tej kategorii. Liczymy na Wasze głosy!

 

więcej...
Poznaj Grundfos JP nowy typoszereg pomp i hydroforów
POLGAR - dystrybutor techniki pompowej

07.03.2019/POLGAR - dystrybutor techniki pompowej

POLGAR to firma specjalizująca się w branży techniki instalacyjnej oraz rozwiązań techniki pompowej zarówno dla domu, ogrodu jak i przemysłu. Posiada szeroki wachlarz asortymentu, uznanych w całej Europie i na świecie producentów, których wyroby charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością, ale również estetyką wykonania w każdym szczególe, dzięki czemu może zawsze przygotować ofertę dobraną precyzyjnie pod indywidualne potrzeby i wymagania.

więcej...
Systemy wielowarstwowe Vesbo - Must have instalatora
Promocja Integris+ 2019: Podwójna punktacja pomp głębinowych WILO
MySMART – nowoczesny kocioł kondensacyjny z inteligentnym sterowaniem

04.03.2019/MySMART – nowoczesny kocioł kondensacyjny z inteligentnym sterowaniem

Kotły kondensacyjne MySMART marki Beretta stanowią kompleksowe rozwiązanie dla każdego mieszkania i domu jednorodzinnego. Gwarantują m.in. oszczędności eksploatacyjne, łatwą obsługę oraz większą swobodę w montażu. To jedne z najbardziej efektywnych energetycznie gazowych urządzeń kondensacyjnych na naszym rynku.

 

 

więcej...
Szkolenia

04.03.2019/Szkolenia "Akademia Efektywnej Sprzedaży" - do zobaczenia w Zegrzu 7-8 marca

 

Ciągłe szkolenie się i doskonalenie umiejętności handlowych jest bardzo ważne. Dlatego też rusza kolejna edycja szkoleń właśnie z tych kompetencji w Grupie SBS. Pierwsze spotkanie odbyło się 28 lutego i 1 marca w Strykowie jego mecenasami byli: Honeywell, KAN, Polgar i Vaillant. Kolejne szkolenie odbędzie się w Zegrzu w najbliższy czwartek i piątek. To spotkanie objęli mecenatem: Biomasa, Geberit, Grundfos, KAN, McAlpine, Polgar i Vaillant.

 

więcej...
Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj