Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aktualności

PROMOCJA: Mistrzowsko serwujemy Kocioł Vaillant ecoTEC pro VC 246/5-3 (H-PL)
Pompy ALPHA 2L 25-40 i 25-60 w programie Integris+!
NOWOŚĆ: Ciepłomierze KELLER SensoStar E DN15 uniwersalne
Grzejniki łazienkowe DELFIN EXCLUSIVE - nowe kolory
NOWOŚĆ: Rozdzielacz KELLER Eco

27.09.2017/NOWOŚĆ: Rozdzielacz KELLER Eco

Szeroka oferta rozdzielaczy marki KELLER poszerzyła się o kolejne produkty doskonałej jakości - Rozdzielacze KELLER Eco z przepływomierzami i armaturą.

więcej...
Zawory KELLER HARD

26.09.2017/Zawory KELLER HARD

Przypominamy, że w ofercie Grupy SBS znajdują się kurki (zawory) kulowe KELLER HARD, przeznaczone do stosowania jako armatura zaporowa
w instalacjach wodnych, instalacjach solarnych z 50% roztworem glikolu w wodzie oraz instalacjach sprężonego powietrza.

więcej...
Nowi dostawcy we współpracy z Grupą SBS

26.09.2017/Nowi dostawcy we współpracy z Grupą SBS

Wrzesień w Grupie SBS należał do bardzo intensywnych. W tym czasie pozyskane zostały do portfolio Grupy dwie nowe firmy: Diginet - producent elektrozaworów, zaworów sterowanych, pomp ciśnieniowych i dozujących oraz Termasol - dystrybutor czujników tlenku węgla, dymu i gazu.

więcej...
Targi i piknik Hurtowni Hydraulik
Faworyt nadchodzącego sezonu - Vaillant ecoTEC pro 246/5-3 (H-PL)

28.08.2017/Faworyt nadchodzącego sezonu - Vaillant ecoTEC pro 246/5-3 (H-PL)

Redukcja emisji szkodliwych substancji, cicha praca urządzenia, efektywne wykorzystanie energii zawartej w paliwie, bezpieczeństwo użytkowania – to tylko niektóre z zalet kotłów kondensacyjnych.  Właśnie ze względu na te i inne cechy cieszą się one zainteresowaniem klientów końcowych, który cenią sobie już nie tylko odpowiedni stosunek ceny do jakości, ale także wygodę, komfort użytkowania i wpływ działania urządzenia na środowisko. Jednym z najlepszych w tej kategorii jest Vaillant ecoTEC pro 246/5-3 (H-PL), dostępny w Grupie SBS.

więcej...
Grzejniki Keller  – innowacyjny wymiar ogrzewania

28.08.2017/Grzejniki Keller – innowacyjny wymiar ogrzewania

Szybka i wygodna wymiana grzejników bez konieczności kosztownego ingerowania w konstrukcję instalacji? Nigdy wcześniej nie było to tak proste! Innowacyjne rozwiązanie model Keller z oferty producenta Armatura Kraków –dostępny wyłącznie w sieci sprzedaży SBS, wyróżnia się uniwersalnym, dolnym podłączeniem.

więcej...
Zawodnicy Grupy SBS na 6. Turnieju Przedsiębiorcy!

22.08.2017/Zawodnicy Grupy SBS na 6. Turnieju Przedsiębiorcy!

Poprzedni weekend dla Reprezentacji Grupy SBS w siatkówce był naprawdę pełen wrażeń! 19 sierpnia brała ona udział w 6. Turnieju Przedsiębiorcy, organizowanym przez Fundację Słonie na Balkonie. Środki zebrane przez organizatorów w tym roku pomogą realizować program pomocy dzieciom po traumie - pomoc terapeutyczną dla dzieci, które straciły najbliższych, doświadczyły przemocy bądź są ofiarami nieszczęśliwych wypadków.

więcej...

01.08.2017/"Magazyn Grupy SBS" nr 3/2017 już jest! Zapraszamy do lektury

Lato w pełni, ale my nie tracimy zapału do pracy. Bo mimo że wielu z Was (i z nas) jest obecnie na urlopie, to remonty i budowy domów oraz mieszkań właśnie teraz, w wakacje, idą najpełniejszą parą. Dlatego też w tym wydaniu „Magazynu Grupy SBS” przedstawiamy Wam masę ciekawych produktów i technologii, które możecie zainstalować w budynkach podczas prac remontowo-budowlanych.

więcej...
Wspólne starania znów nagrodzone – Grupa SBS po raz kolejny na liście 500 „Rzeczpospolitej”
Z życia Hurtowni Grupy SBS

11.07.2017/Z życia Hurtowni Grupy SBS

Kolejne sukcesy w Grupie SBS pokazują, że działa ona prężnie, a każda z tworzących ją hurtowni stawia sobie coraz wyżej postawione cele. Poniżej najnowsze informacje z życia grupy.

więcej...
Kocioł Vaillant ecoTEC pro VC 246/5-3 (H-PL) dostępny w pakietach wyłącznie w Hurtowniach Grupy SBS!

28.06.2017/Kocioł Vaillant ecoTEC pro VC 246/5-3 (H-PL) dostępny w pakietach wyłącznie w Hurtowniach Grupy SBS!

Vaillant ecoTEC pro 246/5-3 (H-PL) to wiszący, jednofunkcyjny, gazowy kocioł kondensacyjny zasilany gazem ziemnym lub płynnym (po przezbrojeniu). Kompaktowe wymiary urządzenia i szeroka gama dedykowanych certyfikowanych systemów kominowych, umożliwiają jego optymalną lokalizację w przestrzeni budynku. Kotły mogą współpracować z regulatorami wyposażonymi w złącze komunikacyjne eBus, zarządzającymi parametrami pracy urządzenia w oparciu o temperaturę zewnętrzną i wewnętrzną budynku.

więcej...
KELLER Windsor S – nowa generacja kotłów kondensacyjnych

07.07.2017/KELLER Windsor S – nowa generacja kotłów kondensacyjnych

Chociaż obecnie mamy pełnię lata, warto już teraz zapoznać się z propozycjami produktowymi marki KELLER, które będą hitami nadchodzącego sezonu grzewczego – kondensacyjnymi kotłami gazowymi Windsor S. Wybór odpowiedniego urządzenia to ważna inwestycja, dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi propozycjami marki.

więcej...
Promocja Integris+: Podwójna punktacja pomp WILO
Promocja Integris+: Jeszcze tylko w lipcu liczymy punkty razy pięć
Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o targach, szkoleniach, promocjach?

24.05.2017/Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o targach, szkoleniach, promocjach?

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali na Targi Grupy SBS 2017. Cieszymy się, że w dwa targowe dni mogliśmy przekazać Wam wiele ważnych informacji dotyczących produktów Keller, Nanopanel i Delfin.

Chcemy, by takie treści docierały do Was nie tylko raz do roku. Jeśli więc i Wy chcielibyście dostawać na bieżąco wiadomości o targach, szkoleniach, promocjach adresowanych do instalatorów, zapraszamy do zostawienia swojego adresu e-mail

więcej...
Dni z Alcaplast, czyli SBS z wizytą w Czechach

29.05.2017/Dni z Alcaplast, czyli SBS z wizytą w Czechach

W dniach 18-19.05.2017 przedstawiciele Grupy SBS mieli przyjemność uczestniczyć w Alcaplast Days, zorganizowanych przez producenta w czeskim Breclav. W tym czasie m.in. poznaliśmy najnowsze produkty Alcaplast oraz zwiedziliśmy centrum szkoleniowe, hale produkcyjne i halę produkcyjną materiałów metalowych. W ramach rekreacji natomiast mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wycieczce rowerowej na trasie Lednica-Valtice, dzięki czemu poznaliśmy fragment przepięknych czeskich Moraw.

więcej...
Zobacz film z Targów Grupy SBS 2017

22.05.2017/Zobacz film z Targów Grupy SBS 2017

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z 6 Targów Grupy SBS, które odbyły się w Strykowie w dniach 25-26.04.2017 r.

Na imprezie swoją ofertę prezentowało 106 marek. Jeśli zaś chodzi o ilość odwiedzających - Targi gościły ponad 3 500 instalatorów, projektantów, handlowców oraz uczniów szkół technicznych.

więcej...
Zamów już teraz ulotki i Katalog marek Keller, Nanopanel, Delfin

16.05.2017/Zamów już teraz ulotki i Katalog marek Keller, Nanopanel, Delfin

Wszystkie Hurtownie Grupy SBS zachęcamy do składania zamówień na "Katalog Marek Własnych 2017" oraz na ulotki produktów Keller, Nanopanel i Delfin. Materiały dostępne są bezpłatnie, a ich wysyłka odbywa się wraz z najbliższym zamówieniem składanym przez Hurtownię z Magazynu Centralnego Grupy SBS. Firmy zainteresowane otrzymaniem katalogu i ulotek, prosimy o wypełnienie tabeli. Co ważne, ilość ulotek jest ograniczona.

Zamówienia prosimy przesyłać do 25 maja 2017 r. na adres: a.pekala@grupa-sbs.pl 

więcej...

11.05.2017/"Magazyn Grupy SBS" nr 2/2017 już jest - sprawdź, co nowego w branży i wygraj nagrody!

W wydaniu 2/2017 "Magazynu Grupy SBS" specjalnie dla Was porozmawialiśmy m.in. z Jarosławem Stachurskim (Prezesem Wilo), Tomaszem Kobierskim (Wiceprezesem MTP), Tomaszem Borucem (Dyrektorem Zarządzającym Związku SHI) i Ryszardem Kowalskim (Prezesem Związku Pracodawców-Producentów Materiałów dla Budownictwa).

Do tego dodaliśmy ważne, specjalistyczne porady, relację z Targów Grupy SBS 2017 (zobaczcie co o imprezie mówili wystawcy!), informacje z życia Grupy SBS (w tym te o rekordowych wynikach sprzedaży za ubiegły rok) oraz całą masę wiadomości o najciekawszych produktach, które są dostępne (lub dopiero się pojawiają) na rynku. Ach, i jeszcze konkurs z cennymi nagrodami! Znajdą go Państwo na ostatniej stronie "Magazynu Grupy SBS".

Zapraszamy do lektury.

 

więcej...
Nowy Katalog produktów Keller, Nanopanel i Delfin już dostępny!

04.05.2017/Nowy Katalog produktów Keller, Nanopanel i Delfin już dostępny!

Na Targach Grupy SBS 2017 premier było co niemiara. Jedną z nich był "Katalog produktów Keller, Nanopanel i Delfin". W tym obszernym, bo liczącym aż 200 stron wydawnictwie znaleźć można zdjęcia i dokładne opisy wszystkich produktów dostępnych w ofercie Marek Własnych Grupy SBS. Nie brakuje tu dokładnych opisów technicznych czy nawet ilości pakowych poszczególnych artykułów. Na końcu "Katalogu" umieszczono natomiast spis wszystkich Hurtowni Grupy SBS z podziałem na województwa, wraz z ich danymi adresowymi. Dzięki temu każdy łatwo znajdzie ten punkt handlowy, który jest zlokalizowany najbliżej jego miejsca zamieszkania.

więcej...
Na Targi Grupy SBS przyjechała cała instalacyjna Polska

28.04.2017/Na Targi Grupy SBS przyjechała cała instalacyjna Polska

Przeciekające dachy namiotów, zakopujące się samochody, brodzenie po kostki w błocie, protesty grup AA, fizjoterapeuci bijący na alarm z powodu ciężaru toreb z gadżetami, kolejki do dentystów po zjedzeniu kilogramów krówek, a do tego pękające paski w spodniach po wielogodzinnych wizytach w strefie gastronomicznej – taki jest nieoficjalny bilans szóstych Targów Grupy SBS, które odbyły się w Strykowie w dniach 25-26 kwietnia 2017 r.

więcej...
Targi Grupy SBS - zapraszamy już we wtorek do Strykowa!

21.04.2017/Targi Grupy SBS - zapraszamy już we wtorek do Strykowa!

Już od najbliższego wtorku 25.04.2017 r. zapraszamy wszystkich na 6 Targi Grupy SBS w Strykowie. W ramach wydarzenia w halach o powierzchni ponad 2 000 m2 oraz na terenie przyległym swoją ofertę zaprezentuje aż 106 marek! A po długim zwiedzaniu zapraszamy do skorzystania ze strefy gastronomicznej oraz do wzięcia udziału w konkursie targowym z cennymi nagrodami.

więcej...
Wesołych Świąt życzy Grupa SBS
Praca w Hurtowni Fila w Lublewie Gdańskim

29.03.2017/Praca w Hurtowni Fila w Lublewie Gdańskim

Hurtownia Fila Grupa SBS do swojego punktu w Lublewie Gdańskim poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca-Magazynier. Co dokładnie oferuje pracodawca? Jaki jest zakres obowiązków na wspomnianym stanowisku. Jak skontaktować się z Hurtownią? Sprawdź naciskając "więcej".

 

więcej...
Hurtownia Ekowodrol

22.03.2017/Hurtownia Ekowodrol "Firmą Przyjazną Nauce"

Katedra Zarządzania Politechniki Łódzkiej przyznała Hurtowni Ekowodrol z Koszalina tytuł "Firmy Przyjaznej Nauce". Hurtownia otrzymała go za współpracę z Politechniką Łódzką przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego nt. zarządzania innowacjami w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Pod certyfikatem podpisał się kierownik powyższego projektu - dr hab. inż. Marek Matejun.

więcej...
Integris+ z Hurtownią Komfort z Leszna

17.03.2017/Integris+ z Hurtownią Komfort z Leszna

Firma Komfort z Leszna rozliczyła rok 2016 w programie Integris+ prowadzonym przez Grupę SBS. Podsumowanie to odbyło się w dniach 3-5 marca 2017 r. w Bustryku k/Zakopanego, dzięki pomocy firm: Schlosser, Perfexim, Elektromet, Afriso, NMC i Arco.

więcej...
Udoskonalone zestawy podtynkowe do WC Delfin A101 już w sprzedaży!

09.03.2017/Udoskonalone zestawy podtynkowe do WC Delfin A101 już w sprzedaży!

Produkty Delfin są stale udoskonalane. W ostatnim czasie największe zmiany przygotowaliśmy m.in. w zestawach podtynkowych do WC Delfin A101. Dotyczą one przede wszystkim ramy montażowej, rękawa, uchwytu kolana odpływowego, mechanizmu sterującego, ramki przycisku oraz kolorystyki ramy. Sprawdź, co dokładnie się zmieniło.

więcej...
Pompy Keller PRO Eko z tytułem

06.02.2017/Pompy Keller PRO Eko z tytułem "System Instalacyjny Roku 2016"!

Rok dopiero się zaczyna, a my już mamy powód do dumy! Jest nim tytuł "System Instalacyjny Roku" w kategorii Pompy zdobyty przez Elektroniczne pompy obiegowe do c.o. Keller Pro Eko. Warto zaznaczyć, że w plebiscycie nasze produkty zdobyły aż 396 głosów czytelników magazynu "Systemy Instalacyjne" (75% wszystkich oddanych w tej kategorii!).

 

więcej...
Nowość! Baterie umywalkowe Delfin Rivia z obrotową wylewką
Grambet Grupa SBS Diamentem Forbesa i Złotym Płatnikiem
Bal karnawałowy w Hurtowni Jupro-Taim Bis

15.02.2017/Bal karnawałowy w Hurtowni Jupro-Taim Bis

10.02.2017 r. Hurtownia Jupro Taim Bis z Słupcy zorganizowała dla swoich klientów bal karnawałowy. Impreza rozpoczęła się od minitargów, by wieczorem przejść w formę balu, podczas którego podsumowano program lojalnościowy Integris+ 2016.

 

więcej...
Szkolenia dla pracowników Hurtowni Grupy SBS

13.02.2017/Szkolenia dla pracowników Hurtowni Grupy SBS

Już po raz kolejny zapraszamy wszystkie osoby z pionów handlowych i zakupowych Hurtowni Grupy SBS na fachowe szkolenia. Warsztaty będą dotyczyły zarówno najważniejszych produktów marek Keller, Delfin i Nanopanel, jak i platformy Workflow, która w ostatnim czasie stała się ważnym narzędziem współpracy w ramach Grupy SBS.

 

więcej...
Rekordowe wyniki sprzedaży Grupy SBS w 2016 r.

10.02.2017/Rekordowe wyniki sprzedaży Grupy SBS w 2016 r.

Najlepsze wyniki sprzedaży w historii, bardzo wysoki przyrost i jeszcze lepsze prognozy na 2017 r. – mowa o Grupie SBS, największej w Polsce sieci sprzedaży artykułów instalacyjnych, sanitarnych i grzewczych. Takie wnioski płyną z analizy działalności firmy w 2016 r. O ile dokładnie przyrosła sprzedaż w SBS? Jakie były przyczyny tego sukcesu? Jakie prognozy Grupa SBS ma na 2017 r. i z czego one wynikają? 

więcej...
Nowe oferty pracy w Grupie SBS

13.02.2017/Nowe oferty pracy w Grupie SBS

Hurtownie z Grupy SBS nieustannie się rozwijają. Dlatego też stale pojawiają się w nich nowe oferty pracy. Aktualnie do obsadzenia jest aż 6 wakatów. Sprawdź, w jakich lokalizacjach i na jakich stanowiskach potrzebni są pracownicy.

więcej...
Szkolenia w Hurtowniach Saunopol i Therm Instal - relacja

10.02.2017/Szkolenia w Hurtowniach Saunopol i Therm Instal - relacja

Już od początku roku trwa Akcja Szkoleniowa Grupa SBS, której celem jest dostarczenie instalatorom fachowej wiedzy z zakresu produktów sygnowanych markami Keller, Nanopanel i Delfin. W jej ramach na początku lutego odbyły się dwa szkolenia w łódzkich Hurtowniach Saunopol (03.02.2017 r.) i Therm-Instal (09.02.2017 r.).

Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z tych wydarzeń.

więcej...
Targi Grupy SBS - poznaj Patronów Medialnych

07.02.2017/Targi Grupy SBS - poznaj Patronów Medialnych

Targi Grupy SBS cieszą się stale rosnącą popularnością. Dowodem na to jest chociażby zaufanie, jakim obdarzyły je aż 22 redakcje branżowe, które objęły Patronat Medialny nad imprezą. Zobacz przedstawicieli jakich pism oraz portali z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych będzie można spotkać w Strykowie w dniach 25-26.04.2017 r.

więcej...
Magazyn Grupy SBS - przeczytaj najciekawsze informacje z rynku!

06.02.2017/Magazyn Grupy SBS - przeczytaj najciekawsze informacje z rynku!

Już jest! Świeży, jeszcze pachnący farbą drukarską "Magazyn Grupy SBS"!

Co znajdziemy w jego pierwszym wydaniu? Między innymi: 15-lecie Grupy SBS, zaproszenie na kwietniowe Targi Grupy SBS w Strykowie, podsumowanie programu Integris+ 2016 i zaproszenie do edycji 2017, najważniejsze wydarzenia z Hurtowni Grupy SBS, najciekawsze nowości w markach Delfin i Keller oraz najnowsze produkty i technologie z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczwej i sieci zewnętrznych. Zapraszamy!

więcej...
15 lat Grupy SBS - zobacz, jak świętowaliśmy jubileusz!

06.02.2017/15 lat Grupy SBS - zobacz, jak świętowaliśmy jubileusz!

Oscarowa gala, doskonała muzyka i zabawa do białego rana. Świętowanie 15. urodzin zawsze jest przyjemne. Zwłaszcza w tak doborowym towarzystwie jakie stanowią Partnerzy i Dostawcy Grupy SBS! Dziękując za wspólnie przepracowane 15 lat, zapraszamy do obejrzenia pokazu zdjęć z obchodów jubileuszu.

więcej...
Nowy program Integris+ 2017 wystartował!

03.02.2017/Nowy program Integris+ 2017 wystartował!

Integris+ to program lojalnościowy i promocyjny dedykowany dla Klientów hurtowni Grupy SBS.
U nas instalator dostanie coś co wesprze go w codziennej pracy.
Program trwa przez cały rok 2017 i swoim działaniem obejmuje całą Polskę:
uczestnikami są hurtownie należące do Grupy SBS oraz ich klienci – instalatorzy, firmy wykonawcze i handlowe.

 

więcej...
Nowość! Taśmy teflonowe KELLER do uszczelniania gwintów

02.02.2017/Nowość! Taśmy teflonowe KELLER do uszczelniania gwintów

Oferta marki KELLER poszerzyła się o kolejny produkt doskonałej jakości - taśmy teflonowe KELLER do uszczelnień gwintowanych.

Taśmy uszczelniające KELLER wykonane są z 100% PTFE - materiału niezwykle odpornego na skrajne warunki. PTFE jest trwały, nie ulega erozji, nie uwalnia do instalacji produktów rozkładu nawet w obecności silnych kwasów, zasad i rozpuszczalników. Wytrzymuje temperatury od -200°C do +260°C i ciśnienia do 30 bar.

więcej...
Aż 7 wyróżnień dla Grupy SBS w 2016 r.!

24.01.2017/Aż 7 wyróżnień dla Grupy SBS w 2016 r.!

Rok 2016 był dla SBS rokiem pełnym wyzwań. Motywacją do ich podejmowania były między innymi nagrody i wyróżnienia, które dostaliśmy za liczne osiągnięcia. Najważniejsze z nich to: Perła Polskiej Gospodarki (otrzymana po raz czwarty), obecność na „Liście 2 000 Polskich Przedsiębiorstw i Eksporterów” dziennika Rzeczpospolita (po raz ósmy) i  „Liście 500 Największych Polskich Przedsiębiorstw” dziennika „Rzeczpospolita” (po raz drugi) czy tytuł drugiego Najważniejszego Branżowego Wydarzenia Roku dla Targów Grupy SBS.

więcej...
Targi Grupy SBS: Kto się wystawia? Jak dojechać za darmo?

19.01.2017/Targi Grupy SBS: Kto się wystawia? Jak dojechać za darmo?

6 Targi Grupy SBS odbędą się w dniach 25-26.04.2017 r. w Strykowie k. Łodzi. Swoją ofertę będzie prezentowało na nich aż 100 największych branżowych dostawców. Zobacz, kogo będzie można spotkać na Targach oraz jak za darmo dojechać na to ważne wydarzenie.

więcej...
Nowe logotypy marek Keller, Nanopanel i Delfin

16.01.2017/Nowe logotypy marek Keller, Nanopanel i Delfin

15 urodziny to doskonała okazja do tego, by trochę odświeżyć swój wizerunek. Dlatego też Grupa SBS na wspomniany jubileusz przygotowała nie tylko nową wersję swojej strony internetowej, ale i nowe logotypy Marek Własnych: Keller, Nanopanel i Delfin.

więcej...
Grupa SBS ma już 15 lat!

10.01.2017/Grupa SBS ma już 15 lat!

Grupa SBS ma już 15 lat! Zaczynając współpracę w 2002 roku mało kto z nas liczył na wielki sukces. Dziś, po 15 latach działalności, należymy do grona 500 największych polskich przedsiębiorstw (6. miejsce w woj. łódzkim), przekroczyliśmy 500 mln obrotu netto oraz jesteśmy niekwestionowanym liderem w swojej branży. Wielki szacunek i podziękowania dla wszystkich autorów tego dorobku, zwłaszcza dla Hurtowni zrzeszonych w ramach Grupy SBS.

więcej...
Integracja i szkolenie z Hurtownią Armet Katowice

06.01.2017/Integracja i szkolenie z Hurtownią Armet Katowice

5-6 listopad 2016 to czas, w którym Hurtownia Armet-Grupa SBS zaprosiła swoich kluczowych klientów do Hotelu Centuria na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej na roczne spotkanie szkoleniowo-integracyjne. W programie przewidziano uroczysty obiad, kolację, dyskotekę z DJ-em, atrakcje dla panów i pakiet masaży dla Pań.

więcej...
Grupy pompowe Keller, czyli gorące nowości na koniec roku
Wszystkiego najlepszego na święta!

22.12.2016/Wszystkiego najlepszego na święta!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy wszystkiego, co najlepsze. Aby te wyjątkowe dni spędzili w wyjątkowej, rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła i miłości.

więcej...
Spotkania Integris i Fachura w firmie Isko

21.12.2016/Spotkania Integris i Fachura w firmie Isko

W grudniu firma Isko z Jastrzębia Zdroju zorganizowała dla współpracujących instalatorów i firm handlowych dwa spotkania. Pierwsze z nich należało do szkoleniowego cyklu Fachura, zaś drugie odbyło się w ramach programu lojalnościowego Integris+ 2016.

więcej...
Kolacja wigilijna w Hurtowni Interam-Tesan

14.12.2016/Kolacja wigilijna w Hurtowni Interam-Tesan

Hurtownia Interam-Tesan (oddział Świdnica) w dniu 9 grudnia 2016 r. zaprosiła swoich współpracowników na uroczystą kolację wigilijną. Firmy wykonawcze i pracownicy Hurtowni spotkali się na niej w lokalnej restauracji Stary Młyn.

więcej...
Mikołajki w Hurtowni Saunopol Grupa SBS

12.12.2016/Mikołajki w Hurtowni Saunopol Grupa SBS

W dniu 02.12.2016 r. w Hurtowni Saunopol odbyły się Mikołajki dla klientów współpracujących z firmą. Na wydarzenie przybyło prawie 80 gości, którzy korzystali z licznych atrakcji przygotowanych przez Hurtownię.

więcej...
Integris+ z Hurtownią Aqua Grupa SBS

10.12.2016/Integris+ z Hurtownią Aqua Grupa SBS

Hurtownia Aqua Grupa SBS w listopadzie zorganizowała dla swoich klientów i pracowników dwa spotkania w ramach programu Integris+ 2016. Pierwsze z nich odbyło się 9 listopada dla oddziału w Nowej Soli, drugie – 17 listopada dla oddziału we Wrocławiu.

więcej...
Integris+ z Hurtownią Pawilon Hydraulik z Opoczna

07.12.2016/Integris+ z Hurtownią Pawilon Hydraulik z Opoczna

17.11.2016 r. instalatorzy oraz przedstawiciele firm współpracujących z Hurtownią Pawilon Hydraulik z Opoczna wyjechali na wspólną wycieczkę. Była ona odpowiedzią na zaproszenie firmy Elektromet do zwiedzania jej zakładu produkcyjnego w Gołuszowicach.

więcej...
Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj