MAGAZYN GRUPY SBS

Informacje z Grupy SBS
wywiady, porady, nowości

produkty i technologie!

Must have instalatora

Nowe sterowanie ogrzewaniem płaszczyznowym od Prandelli

09.03.2021/Nowe sterowanie ogrzewaniem płaszczyznowym od Prandelli

Nowy system cyfrowego sterowania podłogówką Prandelli zapewnia uzyskanie komfortu cieplnego w każdym pomieszczeniu. Zaletą systemu jest niewielka ilość urządzeń niezbędnych do stworzenia układu sterowania. Każdy system musi obejmować centralę i kontroler oraz ew. czujniki pokojowe.

więcej...
Alter: Dwugazowy detektor typ GD‑8

09.03.2021/Alter: Dwugazowy detektor typ GD‑8

Proste w obsłudze urządzenie do jednoczesnego wykrywania dwóch mediów: gazu ziemnego i LPG. Detektor przeznaczony jest do lokalizacji punktów wycieku mierzonego gazu wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość pojawienia się jego niebezpiecznego stężenia.

więcej...
BIOSANIT bakterie do szamb i oczyszczalni

09.03.2021/BIOSANIT bakterie do szamb i oczyszczalni

Nowoczesny biopreparat bakteryjno‑enzymatyczny służą cy do obróbki i unieszkodliwiania ścieków nieczystości zgromadzonych w szambach, oczyszczalniach ścieków i urządzeniach o podobnym działaniu...

więcej...
Awenta – kompleksowa oferta dla rekuperacji

09.03.2021/Awenta – kompleksowa oferta dla rekuperacji

Innowacyjne skrzynki rozdzielcze i rozprężne Awenta PRO powstają z polipropylenu modyfikowanego z dodatkiem kredy organicznej, co pozwala uzyskać wysoką stabilność wymiarową i odporność na uszkodzenia mechaniczne, nacisk i odkształcenia.

więcej...
Nowe zawory kulowe od KAN-therm
Strzelec – dogrzewacze instalacji c.o.

09.03.2021/Strzelec – dogrzewacze instalacji c.o.

Na konkurencyjnym rynku techniki grzewczej można zaistnieć i przetrwać tworząc nowe produkty lub je kopiując. Od samego początku Elterm dumnie kroczy tą pierwszą ścieżką, o czym świadczy już blisko 20 uzyskanych patentów, wzorów użytkowych, świadectw autorskich, ochronnych i rejestracyjnych.

więcej...
Funkcjonalność w minimalistycznej formie

09.03.2021/Funkcjonalność w minimalistycznej formie

Euroster E4040, E4040TXRX to nowa seria programowalnych regulatorów temperatury pomieszczeń wykorzystująca technologię e-paper, która charakteryzuje się doskonałą czytelnością niezależnie od kąta obserwacji. Nie potrzebuje podświetlenia ani energii elektrycznej do podtrzymania obrazu.

więcej...
Strażnicy Instalacji od marki Bisan
Rothenberger: Nożyce ROCUT 42 Twin Cut
Danfoss Ally™

05.01.2021/Danfoss Ally™

Smart heating? To takie proste. Poznaj Danfoss Ally™ dla fanów technologii i miłośników designu. To nowa generacja inteligentnego systemu do zarządzania ogrzewaniem, zapewniająca pełną kontrolę nad grzejnikami oraz ogrzewaniem podłogowym z dowolnego miejsca.

więcej...
Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj