MAGAZYN GRUPY SBS

Informacje z Grupy SBS
wywiady, porady, nowości

produkty i technologie!

Technika sanitarna

Komfortowe rozwiązania inwestycyjne od KFA

11.03.2021/Komfortowe rozwiązania inwestycyjne od KFA

Poszukując produktów pod inwestycje, takie jak łazienki we wnętrzach publicznych czy też wnętrza hotelowe, trzeba pogodzić wiele wątków. Jakość, funkcjonalność, cena… to wydaje się trudnym zadaniem. Dlatego jako producent z prawie stuletnim doświadczeniem, KFA oferuje szereg komfortowych rozwiązań również w tym obszarze.

 

 

 

więcej...
Thermaflex: wybieramy izolację dla instalacji sanitarnej

10.03.2021/Thermaflex: wybieramy izolację dla instalacji sanitarnej

Wybór odpowiedniego materiału izolacyjnego nie jest łatwy. Podstawowym celem każdej izolacji Jest ograniczenie strat energii i wydłużenie żywotności instalacji, a co za tym idzie – stworzenie oszczędności w budżecie inwestora. Jeżeli już na początku określimy wymagania odnośnie materiału, Z którego wykonana jest izolacja, wybór będzie znacznie prostszy.

więcej...
KFA: Niezawodna jakość
Prevex: od ponad 40 lat projektuje i produkuje syfony kuchenne i łazienkowe
USTM: Dlaczego uzdatnianie wody jest tak ważne?

01.09.2020/USTM: Dlaczego uzdatnianie wody jest tak ważne?

Z pozoru krystalicznie czysta ciecz, tak niezbędna do życia nam wszystkim na ziemi. Kiedy się bliżej jej przyjrzymy, nie wygląda już tak zachęcająco. Za dawnych czasów woda ze studni uważana była za idealnie czystą – dziś taka już nie jest. Również i woda z wodociągów, która jest oczyszczona i zdatna do picia, po drodze do naszych gospodarstw napotyka m.in. rdzę osadzającą się w rurach, nieszczelności instalacji, stare, niewymieniane rury, itp.

 

 

więcej...
Cersanit: AQUA – niezawodne stelaże podtynkowe na miarę potrzeb

01.09.2020/Cersanit: AQUA – niezawodne stelaże podtynkowe na miarę potrzeb

Czy można połączyć nowoczesne rozwiązania technologiczne z wytrzymałością, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności produktu? Przykład stelaży podtynkowych AQUA pokazuje, że tak. Seria została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach: inwestorach i instalatorach, dając im produkt najwyższej jakości oraz gwarancję niezawodności przez długie lata.

więcej...
FERRO: Kuchnia w miętowym odcieniu
Odpływy liniowe Geberit CleanLine

01.09.2020/Odpływy liniowe Geberit CleanLine

Strefa prysznica w łazience kojarzy się zawsze z wyjątkowym komfortem, dlatego każdy z nas chce, aby ta przestrzeń była perfekcyjnie dopracowana. Dotychczas królowały brodziki, jednak współcześnie coraz więcej osób rezygnuje z nich na rzecz prostszych i bardziej eleganckich rozwiązań. Poza panelami prysznicowymi szczególnie modnym, przemyślanym i estetycznie minimalistycznym sposobem stworzenia strefy prysznica jest odpływ liniowy – taki jak Geberit Cleanline.

więcej...
Ferro: moda na czerń w strefie prysznica

14.05.2020/Ferro: moda na czerń w strefie prysznica

Czarny jest od kilku sezonów jednym z najmodniejszych kolorów proponowanych do łazienki. Dobrze pokazuje to zarówno aktualna oferta rynkowa, jak i trendy prezentowane podczas targów. Elegancja i uniwersalność czerni pozwalają na stworzenie łazienki o niebanalnej stylistyce, która sprawdzi się mimo zmieniającej mody.

 

 

więcej...
Geberit DuoFresh: Świeże powietrze dla każdego!

14.05.2020/Geberit DuoFresh: Świeże powietrze dla każdego!

Nieprzyjemne zapachy w toalecie bywają uciążliwe. Stosujemy różnego rodzaju metody, aby czuć się w tym pomieszczeniu bardziej komfortowo. Wietrzymy, zapalamy świece lub stosujemy zapachowe odświeżacze powietrza. 

 

 

więcej...
Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj