MAGAZYN GRUPY SBS

Informacje z Grupy SBS
wywiady, porady, nowości

produkty i technologie!

Wywiady

Droga do dofinansowania

28.12.2023/Droga do dofinansowania

Dostępne na rynku dofinansowania pozwalają konsumentom łatwiej przekształcić swoje domy w oszczędne i przyjazne środowisku. Są też eksperci, którzy dzięki znajomości zagadnień branżowych skuteczniej i sprawniej przeprowadzą klientów przez procedurę dofinansowania, która czasem jest dość złożonym procesem. Jak to działa, wyjaśnia Karolina Chrószcz z firmy HPV Partner.

więcej...
FO(ROOM) dyskusyjne: Zbieram wodę
WYWIAD: Najszybszy wyścig - Mariusz Miękoś

13.07.2023/WYWIAD: Najszybszy wyścig - Mariusz Miękoś

Wraz z początkiem czerwca ruszyliśmy z kampanią „Montuj pompy Lamborghini i wygraj wyścig!”. W ramach tego działania instalator, który zamontuje najwięcej pomp będących na wyłączność w Grupie SBS, będzie mógł wygrać udział w Wielkim Finale Super Trofeo Lamborghini na torze Vallelunga w Rzymie oraz 60-leciu automobili lamborghini! Mariusz Miękoś startuje w tym wyścigu i opowiada nam o swojej pasji do motoryzacji.

więcej...
Fo(room) dyskusyjne: Nowy rok, nowe wyzwania!

28.12.2022/Fo(room) dyskusyjne: Nowy rok, nowe wyzwania!

Za każdym razem kiedy oglądamy wiadomości zalewają nas sensacyjne informacje z kraju i ze świata. Większość z nas ma przy tym podwyższony poziom stresu. Ponieważ inne media robią to codziennie – my w „Magazynie Grupy SBS” zaprosiliśmy ekspertów do zastanowienia się nad tym co dobrego przyniósł nam 2022 rok i co dobrego czeka nas w 2023?

więcej...
Fo(room) dyskusyjne: Czyste ciepło na wyłączność

30.09.2022/Fo(room) dyskusyjne: Czyste ciepło na wyłączność

Rynek pomp ciepła rozwija się w dynamicznym tempie. W Grupie SBS dostępne są rozwiązania renomowanych producentów – także takie, które znajdziecie wyłącznie w naszej sieci. Jak powstają takie produkty? O tym mówią nam Krzysztof Szmid z firmy Caleffi oraz Żaneta Lisowska z firmy Termet.

więcej...
FO(ROOM) DYSKUSYJNE: Programy na zmiany
Fo(ROOM) dyskusyjne: Przyszłość i energia

31.03.2022/Fo(ROOM) dyskusyjne: Przyszłość i energia

Sytuacja na świecie sprawiła, że wiele kwestii związanych z rynkiem budowlanym i rynkiem energii stanęło pod znakiem zapytania. Pytamy ekspertów o perspektywy dla branży instalacyjnej w kontekście bieżących wydarzeń.

więcej...
Siła doświadczenia - Kamila Foks-Ciaban, Fox

28.12.2021/Siła doświadczenia - Kamila Foks-Ciaban, Fox

Ewoluując i od ponad 30 lat stale poszerzając zakres oferowanych produktów, Fox dociera dziś do użytkowników w ponad 70 krajach na całym świecie. O rozwoju marki i planach na przyszłość opowiada Kamila Foks-Ciaban Manager ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Członek Zarządu.

więcej...
Wyróżniają nas innowacje - Marcin Stawiany, Aliaxis

23.12.2021/Wyróżniają nas innowacje - Marcin Stawiany, Aliaxis

Nowe produkty i budowa pozycji w kolejnych segmentach rynku. Aliaxis rozwija się w Polsce. Marcin Stawiany, Dyrektor Sprzedaży Działu Budowlano-Sanitarnego w koncernie Aliaxis, opowiada o tym procesie i wyjątkowych realizacjach, w których producent brał udział.

więcej...
Mariusz Piasny, MPI: Dbajmy o wodę

21.09.2021/Mariusz Piasny, MPI: Dbajmy o wodę

Gromadzenie deszczówki, ponowne wykorzystanie wody szarej, przydomowe oczyszczalnie ścieków. Nowoczesne rozwiązania pozwalają oszczędzać i szanować wodę, którą dotąd marnowaliśmy. Jak robić to efektywnie mówi Mariusz Piasny, współwłaściciel firmy MPI.

więcej...
Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj