Największa w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Relacja z 8. edycji Targów

Poszliśmy na rekord!

Targi Grupy SBS 2023 to jedno z tych wydarzeń, które przywołują tyle pozytywnych emocji, że nie sposób nie uśmiechnąć się na samo wspomnienie. To był czas merytorycznych rozmów, pełnych serdeczności spotkań! Po 4 latach nieobecności wydarzenia wróciliśmy i pobiliśmy kolejny rekord frekwencyjny: odnotowaliśmy wzrost ilości wystawców i zwiększenie liczby gości!

Moc atrakcji

Ostatni tydzień kwietnia był najgorętszym w Grupie SBS! Hurtownie Partnerskie w ramach Akcji Autokarowej przywiozły ponad 3,5 tys. instalatorów z całej Polski, gościliśmy przedstawicieli z naszego kraju ale także naszych kontrahentów z zagranicy, między innymi z Włoch i Bułgarii. Oprócz konkursu targowego który jak zawsze skupiał na naszym stoisku morze gości, stworzyliśmy także możliwość bliższego poznania naszego programu lojalnościowego Integris+. W ramach tego działania do wygrania były kursy jazdy sportowej Alpine A110 a także moc nagród niespodzianek ufundowanych przez partnerów programu.

Na stoisku Integris+ oprócz możliwości poznania nowych nagród jakimi są właśnie wspomniane kursy jazdy sportowej – można było spotkać się z opiekunami programu, zapoznać się z warunkami uczestnictwa nim, jak również poznać pełną listę producentów biorących udział w edycji 2023.

Wyróżniające się stoiska

Wystawcy którzy zaprezentowali się na targach, oprócz ogromnej aktywności w konkursach targowych – jak zawsze nie zawiedli i także na swoich stoiskach oczekiwali na gości z nietuzinkowymi akcjiami specjalnymi i konkursami. Zwiedzający nie mogli przejść obojętnie obok stoiska marki Wobet Hydret gdzie gwiazdy programu Googlebox. Przed telewizorem weryfikowały jak silni są nasi goście, którzy mężnie bili rekordy czasowe dźwigania zbiorników sygnowanych marką.  

 

Swoje umiejętności plastyczne można było zaprezentować na stoisku Invena. Przeprowadzony tam został konkurs w ramach którego można było zbudować z systemu zaprasowywanego PROV (rura pex/al., pert/al. + złączki) zwierzątko. Budowniczych ograniczały dwie rzeczy: wyobraźnia i ilość rury i kształtek dostępnych na stoisku. Goście podeszli do tematu bardzo ambitnie i zbudowali „koguta”. Zabawa była przednia, a „zwierzątko” wzbudzało duże zainteresowanie odwiedzających stoisko. Kiedy go zabrakło mnóstwo osób pytało gdzie zniknął kogut. Jak się okazało porwały go stanowcze Panie z firmy TERMER Bełchatów. Tak im się spodobał! Zbudowanie tego arcydzieła zajęło około godzinię.

Na stoisku marki Ariston natomiast instalatorzy mogli się zmierzyć w rywalizacji kielichowania… rur chłodniczych. Ta aktywność wymagała także dużej precyzji. W ramach tej aktywności 5 czerwca dzięki gościnności Hurtowni Interam została wręczona nagroda główna.

Relacja filmowa z Targów Grupy SBS 2023

Pokaz zdjęć z Targów Grupy SBS 2023

Więcej zdjęć z  8. Targów Grupy SBS znajdziesz TUTAJ.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj