Największa w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Grupa SBS - Hurtownie Czystego Powietrza!

 

 

Poprzedni rok był dla nas czasem podsumowań i świętowania 15-lecia. Obecnie Grupa SBS wchodzi w nową erę – nasza oferta poszerza się o kolejne ekologiczne rozwiązania, które przedstawimy Państwu na Targach Instalacje 2018. Zapraszamy do naszych Hurtowni Czystego Powietrza!

Nowości produktowe

Targi to przede wszystkim i miejsce na przedstawianie nowości. Takie też mamy dla Państwa na naszym stoisku w Klubie Instalatora (Międzynarodowe Targi Poznańskie PAWILON 4). Przedstawimy wiele nowości, które wprowadziliśmy na początku roku, a także produkty które będą miały swoją premierę właśnie na targach, dlatego też nie może Was zabraknąć na naszym stoisku! 

Absolutną nowością są kotły KELLER, które właśnie weszły do portfolio marki domowej. Kocioł na pellet KELLER EKO-PE Compact o mocy 18 lub 35 kW przeznaczony jest do podłączenia do instalacji centralnego ogrzewania systemu otwartego mieszkań, domów mieszkalnych, warsztatów.

 

Nowe wydanie "Magazynu Grupy SBS"

Targi Instalacje nie miałby tego wyjątkowego smaku, gdyby nie nowe, soczyste extra wydanie "Magazynu Grupy SBS", które będzie miało swoją premierę właśnie 23 kwietnia! Dowiecie się Państwo z niego między innymi, które miejsca na targach są warte odwiedzenia. Zapraszamy do lektury.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj