Największa w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Klub Instalatora

Targi Instalacje 23 – 26 kwietnia 2018. Serdecznie zapraszamy do Klubu Instalatora!

Już niebawem znów spotkamy się na Targach Instalacje. Jak zwykle w ramach Klubu Instalatora – gwarantujemy świetną zabawę i wysokiej jakości doradztwo. Zapraszamy Państwa do udziału w akcji autokarowej, którą współorganizujemy razem z MTP, a także do lektury nadchodzącego wydania EXTRA „Magazynu Grupy SBS”, który właśnie z tej okazji Państwu zaprezentujemy.

Bezpłatna akcja autokarowa w Hurtowniach Grupy SBS

Już teraz możecie Państwo zgłaszać się do Ogólnopolskiej Akcji Autokarowej „Instalatorzy jadą do Poznania”. Jej celem jest umożliwienie naszym Klientom i Instalatorom przyjazdu na targi. Akcję organizujemy wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Aby wziąć udział w akcji, należy zgłosić się telefonicznie lub osobiście w najbliższej Hurtowni Grupy SBS. Pełną listę hurtowni znajdziecie Państwo pod adresem: www.grupa-sbs.pl/hurtownie. Udział w akcji autokarowej jest bezpłatny.

Niezwykłe atrakcje w Klubie Instalatora!

Każdy Instalator, który regularnie przyjeżdża na targi wie, że bez odwiedzin Klubu Instalatora – nie ma dobrej zabawy. Także w tym roku, razem z zaprzyjaźnionymi markami takimi jak: Armatura Kraków, Immergas, KAN, Wilo, stworzymy kilka stref aktywności, w których nasi goście poczują się wyjątkowo. Jak zawsze czeka na Państwa wiele atrakcji, niezapomnianych chwil i nagród! 

Świat męskiej rozrywki

Mówi się, że dobry film akcji to szybkie samochody, ciągłe wyzwania i piękne kobiety – dlatego też tegoroczny scenariusz Klubu Instalatora będzie opierał się o te trzy podstawowe elementy, tworząc Świat męskiej rozrywki. Dodatkowo 2018 rok upływał nam będzie w gorączce nadchodzącego Mundialu – dla oczekujących na to wydarzenie – też mamy kilka atrakcji!

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z poprzedniego Klubu Instalatora odbywającego się w ramach poznańskich targów Instalacje 2016:

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj