Największa w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Partnerzy

Armatura Kraków jest wiodącym producentem branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Wykorzystując 95-letnie doświadczenie i działalność wyspecjalizowanych zakładów, firma dostarcza szeroką gamę baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, pełny asortyment zaworów oraz ceramiki sanitarnej i mebli.

W celu zapewnienia komfortu Klientom, Armatura Kraków posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną, obejmującą hurtownie instalacyjno-sanitarne, hipermarkety budowlane oraz sklepy patronackie. Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny – 48 godzin, do dyspozycji Klientów jest bezpłatna infolinia. Działania zgodne z normą PN-ISO 9001 oraz nowoczesne rozwiązania w postaci serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają poczucie satysfakcji nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Immergas Polska

Od ponad 20 lat Immergas Polska dostarcza na rynek najwyższej jakości kotły gazowe, pompy ciepła, panele solarne, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Oprócz oferty domowej, skierowanej do użytkowników indywidualnych, ważnym ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej. Oferta ta obejmuje dedykowane rozwiązania, pozwalające na tworzenie systemów pokrywających zapotrzebowanie na ciepło obiektów komercyjnych, deweloperskich, czy użyteczności publicznej.

Po 20 latach obecności na polskim rynku marka Immergas zajmuje dziś czołowe miejsce w rankingu producentów gazowych kotłów kondensacyjnych. Działania firmy skupiają się na dostarczeniu komfortu klientowi końcowemu, wysokiej jakości obsłudze posprzedażowej, trwałych i opartych na obopólnym zaufaniu relacjach z partnerem biznesowym oraz współpracy z firmami instalatorskimi. Skuteczna strategia biznesowa połączona ze świadomym budowaniem wizerunku marki pozwoliła m.in. na wyróżnienie firmy w rankingu Diamenty Forbesa 2018.

Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Dziś zatrudnia ponad 700 osób (w tym 120 za granicą), posiada sieć oddziałów w Polsce oraz placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie, Białorusi oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 56 krajów, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki. KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN, rygorystyczna kontrola jakości surowców i produktów finalnych i wreszcie to skuteczne rozeznanie potrzeb rynku instalacji, zgodnych z wymogami budownictwa zrównoważonego.

Wilo to synonim niemieckiej jakości i tradycji inżynierskiej. Nasza oferta obejmuje pompy i systemy pompowe do ogrzewnictwa, klimatyzacji, wentylacji, zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. Pompy Wilo charakteryzują się niezawodnością i energooszczędnością.

Na targach Instalacje 2018 odbędzie się oficjalna polska premiera pompy Wilo-Stratos MAXO. Najnowsze osiągnięcia w obszarze technologii pomiaru parametrów i innowacyjnych funkcji regulacji i komunikacji zaowocowało stworzeniem pierwszej na świecie intuicyjnej pompy smart. Kategoria pomp smart rozumiana jako nowy typ urządzeń, które pod względem technologicznym znacząco wykraczają poza dotychczas oferowane pompy o najwyższej sprawności.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj