Największa w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Program

Harmonogram Rozgrywek w Klubie Instalatora:

10.00 - 11.00  – 1 runda rozgrywek w Strefie aktywności Klubu Instalatora.

11.15 – ogłoszenie wyników.

11.30 – 12.30 – 2 runda rozgrywek w Strefie aktywności Klubu Instalatora.

12.45 - ogłoszenie wyników.

13.00 – 14.00 – 3 runda rozgrywek w Strefie aktywności Klubu Instalatora.

14.15 - ogłoszenie wyników.

14.30 – 15.30 - 4 runda rozgrywek w Strefie aktywności Klubu Instalatora.

15.45 - ogłoszenie wyników.

 

 

Zasady gry:

Odwiedź 3 stacje w Strefie Aktywności Klubu Instalatora: strzelnicę, energorower i bramkę piłkarską! 3 osoby, które osiągną najlepsze rezultaty i będą miały najwyższą sumę punktów, wygrają nagrodę główną : będą jeździć Lamborghini Gallardo!

W jaki sposób wejść do gry?

Aby wejść do Klubu Instalatora i przeżyć niezwykłe przygody wystarczy zarejestrować się w Recepcji Klubu Instalatora. Więcej informacji udzieli Ci obsługa Klubu. Zapraszamy do spędzenia niesamowitych chwil właśnie z nami!

Strefa aktywności

Ponieważ w męskim świecie rywalizacja i wyzwania są istotnymi elementami, na każdego z naszych gości czekać będą niezwykłe atrakcje, podczas których sprawdzić będą mogli swoją celność, wytrzymałość i hart ducha. Zapraszamy Was na: interaktywną strzelnicę, niezapomniany wyścig F1 napędzanej siłami własnych mięśni, a także wyzwania rodem z największych stadionów świata – strzał do bramki z 6 metrów!

Odwiedź też strefę luksusu!

Ci, którzy odwiedzą Strefę luksusu w Klubie Instalatora będą mieli niezapomnianą możliwość wsiąść za kierownice luksusowych samochodów w towarzystwie pięknych modelek. Porsche Boxter,  Lamborghini Gallardo i Ferrari California – kto nie chciałby usiąść w takim wozie! Mało tego! Wszystkie te wyjątkowe chwile możemy na Wasze życzenie utrwalić na polaroidowej fotografii.

Po wszystkich niezapomnianych atrakcjach, jakie znajdziecie w Klubie Instalatora zapraszamy Was na chwilę wytchnienia przy zimnym piwie regionalnym, serwowanym w centralnej części Klubu Instalatora!

Przypominamy, że organizatorami Klubu Instalatora są: SBS i MTP. Dziękujemy markom: Armatura Kraków, Immergas, KAN, Wilo które współtworzą tegoroczny Klub Instalatora.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj