Największa w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Relacja z Targów Instalacje 2018 - Klub Instalatora

Piękne kobiety, luksusowe samochody i świetnie bawiący się goście, rywalizujący w Strefie Aktywności Klubu Instalatora - tak w krótkich słowach podsumować można cztery pełne wrażeń dni na Targach Instalacje!

Także na stoisku SBS cieszyliśmy się dużym zainteresowaniem naszych produktów, rozmowom nie było końca! Poniżej relacja z wydarzenia.

Klub Instalatora - niezwykłe atrakcje!

Klub Instalatora już od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno wśród zaprzyjaźnionych z Grupą SBS partnerów, jak również gości zwiedzających targi. W tym roku także udało nam się osiągnąć ten sukces! Na naszych gości czekały w Strefie Aktywności Klubu Instalatora: interaktywna strzelnica, niezapomniany wyścig F1 napędzaną siłami własnych mięśni, a także wyzwania rodem z największych stadionów świata – strzał do bramki z 6 metrów! Ci z uczestników, którzy osiągnęli najlepsze rezultaty otrzymali od nas prezent w postaci przejażdżki Lamborghini Gallardo.

Bez względu jednak na wyniki, każdy z gości Klubu Instalatora miał możliwość zatopić się w luksusie, w postaci nie tylko Lamborghini, ale również Porsche Boxter i Ferrari California, w towarzystwie pięknych modelek.

Po wszystkich niezapomnianych atrakcjach, jakie goście znaleźli w Klubie Instalatora był również czas na chwilę wytchnienia przy zimnym piwie regionalnym, serwowanym w centralnej części Klubu Instalatora.

Przypominamy, że organizatorami Klubu Instalatora byli: SBS i MTP. Dziękujemy markom: Armatura Kraków, Immergas, KAN, Wilo które współtworzyły tegoroczny Klub Instalatora.

Nasze stoisko zrobiło furorę!

Pełne wiosennej zieleni stoisko Grupy SBS budziło duże zainteresowanie wśród zwiedzających. Motywem przewodnim naszego stoiska były: "Hurtownie czystego powietrza", stąd też niesztampowa zabudowa i prezentowane nowości produktowe, między innymi: kocioł na pellet KELLER EKO-PE Compact, oraz nowa grupa pompowa DN 25 KELLER z zaworem termostatycznym mieszającym 20-45°C, jak również nasze kluczowe produkty, takie jak: podłogówka KELLER, czy kocioł kondensacyjny KELLER Windsor S. Wszyscy nasi goście, oprócz przyjaznej atmosfery, mogli skosztować  świeżo wyciśniętego soku jabłkowego. O frekwencji na naszym stoisku może świadczyć fakt, że wykorzystaliśmy aż pół tony owoców!

"Magazyn Grupy SBS" - sukces wydawniczy!

Podczas czterech dni targowych wręczyliśmy naszym Czytelnikom ponad 3 tys. egzemplarzy "Magazynu...". Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zainteresowania naszym wydawnictwem i mamy nadzieję, że pozyskaliśmy nowych Czytelników, którzy na dłużej zaprzyjaźnią się z naszym tytułem!

Media branżowe
http://www.ogrzewanie.info.pl/
http://www.budownictwo.org/
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj