Największa w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Klub Instalatora - zaproszenie na wydarzenie

Targi Instalacje 25-27 kwietnia 2022. Serdecznie zapraszamy do Klubu Instalatora!

 

 

Już niebawem znów spotkamy się w Klubie Instalatora na Targach Instalacje. W tym roku zapraszamy Państwa wraz z firmami Grundfos, KAN, LG oraz Vaillant i jak zwykle w ramach Klubu Instalatora – gwarantujemy świetną zabawę i wysokiej jakości doradztwo.

 

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do udziału w akcji autokarowej, którą współorganizujemy razem z MTP.

Akcja Autokarowa w Hurtowniach Grupy SBS

Już teraz możecie Państwo zgłaszać się do Ogólnopolskiej Akcji Autokarowej. Jej celem jest umożliwienie naszym Klientom i Instalatorom przyjazdu na targi. Akcję organizujemy wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Aby wziąć udział w akcji, należy zgłosić się telefonicznie lub osobiście w najbliższej Hurtowni Grupy SBS. Pełną listę hurtowni znajdziecie Państwo pod adresem: www.grupa-sbs.pl/hurtownie. Udział w akcji autokarowej jest bezpłatny.

Niezwykłe atrakcje w Klubie Instalatora!

Podczas nadchodzącej edycji chcemy promować ekologiczne rozwiązania i zdrowy tryb życia. Motyw EKO jest nie tylko obecnie bardzo modny ale również świetnie wpisuje się w zmiany jakie zachodzą w świadomości naszych klientów a tym samym na rynku instalacyjno-grzewczym.

KLUB INSTALATORA – to dla zwiedzających Targi Instalacje gwarant wysokiej klasy wystawców, dobrej zabawy i atrakcyjnych nagród – dlatego też oprócz swego rodzaju „eko misji” chcemy zapewnić naszym gościom dobrze spędzony czas, który będą wspominać przez kolejne miesiące.

PARTNERZY KLUBU INSTALATORA 2022

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z poprzedniego Klubu Instalatora odbywającego się w ramach poznańskich targów Instalacje 2018:

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj