Największa w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Partnerzy Klubu Instalatora

Partnerzy Klubu Instalatora 2022

GRUNDFOS jest jednym z wiodących producentów pomp na świecie, który wyznacza nowe standardy dotyczące niezawodności, wysokiej efektywności energetycznej oraz inteligentnych funkcji pomp zapewniających komfort dla użytkownika przy minimalnym zużyciu energii.

System  KAN‑therm  to kompletny  multisystem  instalacyjny  służący  do  budowy  wewnętrznych  instalacji wodociągowych,  grzewczych  oraz  technologicznych.  Składa się z nowoczesnych rozwiązań technicznych, różniących się materiałem rur i złączek oraz techniką wykonywania połączeń.

LG oferuje szeroki wybór klimatyzatorów i pomp ciepła. Dzięki klimatyzacji możesz cieszyć się optymalną temperaturą wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. Kontroluj temperaturę Twojego pomieszczenia dzięki różnorodnym opcjom klimatyzacji LG, które sprawiają, że powietrze jest świeższe i czystsze.

Jako lider na rynku w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej, oferujemy solarne instalacje grzewcze, pompy ciepła, instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne oraz inteligentne układy sterowania.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj