Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Premiera: I/2021 wydanie "Magazynu Grupy SBS" już w Twojej hurtowni!

« wróć

Wiatr odnowy wieje… z Marsa?
Ostatnie wieści z kraju i ze świata składają się w interesującą mozaikę.
W tym obrazku:

  • główny bohater ostatnich miesięcy (wirus) ma już kilka mutacji i konsekwentnie rozkłada ludzkość oraz gospodarki na łopatki zmuszając nas do dryfowania po kolejnych falach wzrostu zachorowań,
  • kąpiele oraz spacery podczas siarczystych mrozów stały się niemal polskim sportem narodowym,
  • Japonia utworzyła Ministerstwo ds. Samotności, 
  • Amerykanie sięgnęli Marsa i dali nam posłuchać tamtejszych podmuchów wiatru…

 

W tych nieco szalonych okolicznościach, przekazujemy na Wasze ręce 18. wydanie „Magazynu” – mamy się całkiem dobrze i równie dobrze (i spokojnie) się nas czyta. Zachęcam do lektury wywiadu z Prezesem FERRO – Wojciechem Gątkiewiczem. Rozmawialiśmy o ostatnich sporych zmianach w spółce i wizji tego jak zmieni się nasza branża. Z kolei w rozmowie z Marcinem Franke, Dyrektorem handlowym firmy Prawtech, zeszliśmy na nieco bardziej przyziemne tematy – poruszyliśmy kwestię gruntowych pomp ciepła. 
Dział ekspercki to dwa inspirujące artykuły branżowe: Rafał Mróz napisał o faktach i mitach związanych z pompami ciepła, zaś Ryszard Koźmian przedstawił nam wzór (i to nie jeden) na wannę bez problemu. Dla tych z Was, którzy chcą nieco odetchnąć od branżowych tematów mamy artykuł Pawła Kuleszy na temat Compliance. Jeśli nie znacie tego terminu, a prowadzicie działalność gospodarczą, to ten artykuł jest dla Was! Całość zamykamy nieco rebelianckim artykułem Andrzeja Maciejewskiego noszącym znamienny tytuł „Przestań przepraszać”. Za to można dziękować!
Nie ma za co.
Życzymy udanej lektury i do zobaczenia w czerwcu!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj