Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Nowy "Magazyn Grupy SBS" już w Twojej Hurtowni!

« wróć

Wszystko płynie... tylko wody coraz mniej?

Obserwując zmieniającą się rzeczywistość w naszej branży, aż chce się westchnąć: panta rhei – wprawdzie cały czas przepływają przez nas kolejne zlecenia, kontrakty, projekty, ale ciągle ulegają one różnym modyfikacjom. Oprócz niezaprzeczalnego faktu, że każdy z nas codziennie nabiera coraz więcej doświadczenia i wiedzy, to ta rzeka składa się z coraz droższych towarów, coraz mniej dostępnych. Nie posiadamy jeszcze drukarek 3D, które potrafią odwzorować wszelkie zawiłości techniczne produktów potrzebnych do realizacji zleceń, ale... możemy spróbować ogarnąć istniejący stan rzeczy. A przecież jest co robić.

Przede wszystkim zacznijmy od wody. Cały czas traktujemy ją jako dobro, które występuje w sposób oczywisty i którego nie wyobrażamy sobie nie mieć. Do rozmowy między innymi na ten temat, zaprosiłam Mariusza Piasnego współwłaściciela MPI, który na co dzień promuje rozwiązania pomagające lepiej gospodarować tym drogocennym surowcem. 
30‐lecie marki Kisan to także jeden z tematów, który zawładnął aktualnym numerem „Magazynu Grupy SBS”. Bartosz Olejnik, Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny odpowiedział nam na kilka kluczowych pytań dotyczących budowania tej marki.
Jakie jeszcze gorące tematy mamy w tym wydaniu? Zachęcam jak zawsze do lektury naszego działu eksperckiego. Mamy dla Was wiele tematów z różnych dziedzin: od rozwoju osobistego, poprzez poradę prawną, a skończywszy na poradach stricte branżowych.
Ponieważ jest to okrągłe, 20. wydanie naszej gazety, życzę Państwu i sobie kolejnych 20 wydań, które będą inspirować, informować i zachęcać do dalszego rozwoju.
Do zobaczenia w grudniu!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj